У Вінниці загинув 11-річний хлопчик
Трагедія сталася 18 травня в одному з житлових будинків на вулиці Стельмаха. Дитина вистрибнула вікна 9-го поверху багатоповерхівки.
Життя п’ятикласника обірвалося того ж вечора — медики констатували смерть близько 22-ї години, травми виявилися несумісними з життям.
Правоохоронці розслідують обставини, що могли передувати загибелі дитини. За наявними даними, того дня хлопчик побував у супермаркеті «Грош», де між ним та працівниками охорони стався конфлікт через неоплачений товар. Охоронець пригрозив повідомити батьків. Після цього дитина пішла додому.
19 травня слідчі провели слідчі дії безпосередньо в торговому закладі в рамках кримінального провадження за статтею про доведення до самогубства. Але, якщо не було залякування з боку охоронця, а лише попередження про розповідь батькам, то звинувачувати його важко… Має місце чутлива реакція хлопчика…
Подпишитесь на новости
























