У Вінниці заборонили викидати будівельне сміття на контейнерні майданчики

Відповідно до Правил благоустрою, які діють у Вінницькій громаді, на територіях контейнерних майданчиків, призначених для відходів, має підтримуватися чистота та порядок. Порушенням вважається засмічення таких майданчиків будівельним сміттям, тож за це передбачений штраф – від 1 360 до 1 700 грн.

Як повідомляють у комунальному підприємстві «ЕкоВін», вивезення будівельних відходів не входить у тариф поводження з твердими побутовими відходами. Тож щоб позбутися такого сміття, вінничани можуть самостійно замовити відповідну послугу на платній основі. Йдеться про жителів ОСББ та приватного сектору.

«Якщо говорити про жителів багатоповерхівок, вони можуть замовити відповідну послугу в представників управлінської компанії чи ОСББ, які обслуговують будинок. Якщо є можливість вивезти будівельні відходи самостійно на міський полігон – потрібно спершу придбати спеціальний талон, який, власне, дає право заїзду на територію полігону та вивозу сміття. Талон можна придбати на КУП «ЕкоВін»», – розповів директор «ЕкоВіну» Петро Гриневич.

Вартість такої послуги складає 36,53 грн за 1 метр кубічний відходів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Леди Гага официально представила клип к песне Perfect Illusion

21.09.2016 - 13:34
Одна из топовых певиц в мире шоу-бизнеса Леди Гага заканчивает новый альбом под названием Joanne. Накануне на официальном канале исполнительницы был выложен клип из этого альбома Perfect Illusion. Песня о том, что ...

В Турции упал воздушный шар с туристами: видео

09.04.2017
В результате падения воздушного шара ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...