У Вінниці за час карантину в Прозорих офісах надали понад 3800 послуг

У зв’язку із введенням карантину по всій Україні вінницькі Прозорі офіси перейшли працювати в режим онлайн. В такому форматі адміністратори працюють з 17 березня. За цей час вони надали понад 3800 різноманітних послуг.  Кількість звернень до Кол-центру зросла в 1,5 рази. 

Через Персональний кабінет на офіційному сайті ВМР вінничани можуть замовляти 30 послуг, які надають виконавчі органи міської ради. Загалом на період карантину у Прозорих офісах можна отримати 137 різних видів послуг.

З метою підвищення доступності адміністративних послуг мешканцям Вінницької міської ОТГ в умовах карантину у Персональному кабінеті було додано чотири нові послуги: надання довідок про реєстрацію місця проживання, реєстрації місця перебування, зняття з реєстрації місця проживання, надання довідок про кількість зареєстрованих осіб за адресою. Цими послугами скористалося 104 людини. 

Директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук відзначає, що останнім часом зростає кількість звернень до працівників Кол-центру. 

«До карантину у нашому Кол-центрі працювало два оператори, наразі постійно працює чотири. Адже кількість звернень щомісячно зростає. Основні питання, які хвилюють клієнтів ЦНАП – стан розгляду звернення, земельні питання, соціальні питання, консультація по питаннях оформлення речових прав, реєстрація місця проживання, муніципальна картка вінничанина, онлайн-послуги та інші. У квітні оператори прийняли 2842 звернень», – розповіла Ірина Копчук. 

Також електронні послуги можна замовити і на державних веб-порталах. Інформацію про них можна знайти за посиланням https://www.facebook.com/DAPVMR/ 


 
luckyads


Загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

Курьезное ограбление (видео)

05.10.2015 - 10:48
Курьезное ограбление удалось заснять на видео отдыхающим в сквере одного из городов. Как говорят работники сцены: «Конферанс бывает разный, иль с успехом, или без». То же самое происходит и с ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...