У Вінниці вночі до «Вікна життя» поклали новонароджене дитя

Вночі 10 лютого у Вінниці спрацював сигнал у «Вікні життя», яке нещодавно поновило свою діяльність в місті.

Про це повідомляє Credo.

«Наші працівники прибігли буквально за 5 хвилин, — каже директор вінницького осередку Релігійної місії «Карітас-Спес» Євген Маркевич. — Трохи більше місяця минуло відтоді, як єпископ Радослав освятив поновлене «Вікно життя», і ось, уночі нам принесли новонародженого хлопчика. Три години як народився, — сказали нам лікарі.

Після того, як у відкритому вікні залишили немовля, спрацювала сигналізація. Так працівники побачили хлопчика, замотаного у тканину. Вони викликали соціальну і медичну служби. Зараз немовля перебуває у Вінницькому міському центрі матері й дитини.

«Ми відкрили це «Вікно життя» саме для того, щоб ось такі події відбувалися! — з радістю каже пан Євген. — Таку інформацію потрібно поширювати якомога більше, у всіх соцмережах і платформах, нехай люди репостять — я тішуся з того, що ця дитина залишилась живою! Це головна місія нашого «вікна». Нехай ці діти будуть живі, а ми вже ними поопікуємося! Ось зараз збираємо памперси і молочну суміш, підемо провідувати.

До речі, учора до Вінниці прибув єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії, якого запросили освятити соціальну пральню. Єпископ, приїхавши, поцікавився: а у «вікно життя» дітей уже проносили? Йому сказали: ще ні, владико. А вночі з’явилося немовля. Тож єпископу повідомили, а він моментально відреагував, зазначив, що охрестить малюка.

Нагадаємо, «Вікно життя» у Вінниці працює за адресою: вулиця Соборна, 18. Місце, де можна залишити малюка розташоване ліворуч від католицького храму, у дворі, за аркою.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В полиции Винничины открыли дорогостоящий центр для мониторинга ситуации и принятия решений по конфликтам в районах: фото, видео

04.06.2017 - 14:52
Руководство винницкой полиции 2 июня презентовало журналистам помещения, оборудованные под прообраз современного командного пункта. Их назвали Ситуационным центром. В случае возникновения неких неординарных событий там соберут начальство для координации действий ...

В чем польза холодного душа

30.09.2015
Все знают, что холодный душ, ...