У Вінниці вкрали вуличні декоративні квітники

За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури поліцією викрито особу, яка незаконно заволоділа декоративними квітниками «Куля» кварцит, які належали Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Так, у лютому 2020 року житель Вінниці Ш. під’їхав до будинку №14 по вулиці Замостянській, де побачив декоративні квітники, які унеможливлювали паркування на певній території. В подальшому Ш. таємно викрав два квітники – завантажив їх до свого автомобіля та зник з місця злочину.

Такі незаконні дії працівники поліції розкрили. Прокурором місцевої прокуратури обвинувальний акт відносно Ш. за ч. 1 ст. 185 КК України спрямовано до суду. За результатами судового розгляду вироком міського суду його було засуджено до штрафу в розмірі 1700 гривень. Заподіяну шкоду він відшкодував у повному обсязі.

Таким чином, громадянин Ш. не уникнув кримінальної відповідальності за крадіжку, як і не уникнуть відповідальності й інші особи, які посягнуть на об’єкти благоустрою чи інфраструктури нашого міста.

Не залишайтеся осторонь, не будьте байдужими до міста, в якому живете та до праці людей, які стараються зробити місто комфортним. Повідомляйте правоохоронні органи про незаконні дії, які вчиняються чи вчинено.

 

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
І. В. Миколайчук


 
Luckyads
recreativ
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Познакомьтесь с новой амфибией для морпехов США от Iveco (видео)

21.12.2015 - 12:15
Таких будет 16 штук. Мощностью свыше 700 сил каждая BAE Systems и Iveco Defence Vehicles подписали с американскими военными контракт на поставку серии особых машин – восьмиколесных амфибий мощностью свыше ...

Суперострота японского поварского ножа

07.12.2015
Возможно, это – самый острый ...

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017
Окрестности вокруг складов боеприпасов у ...

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017
В российском городе Ижевск, знаменитый ...