У Вінниці визначили заклади торгівлі, які працюватимуть під час карантину до 24 квітня

Згідно із постановою Уряду від 25 березня 2020 р. № 239, на час карантину, який в Україні продовжено до 24 квітня, дозволена торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Працюватимуть й магазини з насінням, пестицидами, агрохімікатами – відповідні рішення ухвалила на своєму засіданні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Вінниці.

Які заклади припинили роботу до 24 квітня 2020 року

Не працюватимуть промислові ринки. Також – заклади громадського харчування (ресторани, кафе, бари, клуби, паби, їдальні закладів швидкого харчування, місця приготування їжі у малих архітектурних формах та на автозаправних станціях, місця продажу алкогольних та безалкогольних напоїв (в тому числі кави, чаю) на розлив у торгівельних закладах та поза їх межами.

Зачинені й торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, дискотеки, фітнес-центри, тренажерні зали, басейни, спортивні майданчики та стадіони, зоопарки, водні парки, парки атракціонів, заклади культури, торговельного і побутового обслуговування населення (в тому числі перукарні).

Продовжують роботу

В період карантину працюватимуть заклади торгівлі продуктами харчування, а також ринки продовольчої групи товарів (за виключенням продуктів, які не підлягають термічній обробці – молочних продуктів без заводської упаковки).

Будуть також працювати заклади торгівлі пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами (зоомагазини, ветеринарні аптеки), кормами. Відкриті й магазини з пестицидами та агрохімікатами, насінням і садибним матеріалом, засобами зв’язку, ритуальними товарами, пресою та проїзними квитками.

Moneyveo

Вони будуть працювати винятково за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді, маркування місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней.

Працюватимуть й установи та заклади по провадженню банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. А також – технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку. Але також – лише за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Зможуть надавати послуги населенню й заклади торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування, продажу квітів та комплектуючих до автомобільної, побутової та іншої техніки – але виключно через адресну доставку замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту та дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

Skidka _UA

Під час засідання комісії директор департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук запропонувала змінити вимоги щодо кількості відвідувачів продуктових ринків: «Враховуючи, що підприємства, які здійснюють торгівлю дозволеним групами товарів, мають різні площі торгівельних залів – ми пропонуємо визначити кількість осіб, що одночасно знаходяться у приміщенні, не більше однієї людини на 10 квадратних метрів. Тому що торгівельні зали один може бути сорок метрів, а інший – 400, а двадцять осіб на площу наприклад 1200 квадратних метрів, це мало людей». Дану пропозицію члени комісії підтримали.


Подпишитесь на новости

 
luckyads
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Кропивницком чиновник на совещании включил на телефоне порно: видео момента

18.02.2019 - 21:52
Сегодня на аппаратном совещании в здании облгосадминистрации в Кропивницком произошел курьезный случай – у одного из чиновников включился звук на телефоне и все присутствующие услышали звуки, которые тяжело с чем-то ...

Виртуоз на фуре чудом ушел от столкновения (видео)

04.11.2015
Водитель фуры сумел вовремя заметить ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...