У Вінниці виник дефіцит коштів на зарплати вчителям

Урядовою постановою від 30 грудня для Вінницької міської територіальної громади доведену суму освітньої субвенції на 2023 рік. Вона значно менша, ніж торік. Аби вчителям вистачило на зарплату, у місті мають оптимізувати витрати.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міського голови Андрій Очеретний. 

На засіданні виконкому міськради були затверджені зміни до бюджету територіальної громади на 2023 рік.

«Відтак бюджет за доходами тепер складатиме близько 6 млрд грн, а видатки визначені в сумі 6,4 млрд грн. Ці зміни будуть розглядати депутати міської ради на черговому засіданні», — зазначив він.

За словами А.Очеретного, на 2023 рік Вінницькій міській територіальній громаді освітня субвенція з державного бюджету доведена в обсязі 743,5 млн грн.

«Її обсяги зменшені порівняно з показниками минулого. В січні 2022 році обсяг освітньої субвенції був доведений на рівні 855,7 млн грн. Маємо недофінансування на 13% (112,2 млн.грн.)», — пояснив заступник мера, додавши, що саме ця субвенція є джерелом виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) та закладів професійно-технічної освіти (ПТО).

Тобто, це фактично стосується кожного педпрацівника, бо йдеться про скорочення ресурсу для їх зарплатні.

«Наразі фахівці департаменту освіти ВМР опрацьовують можливі шляхи оптимізації видатків на виплату заробітної плати педагогічним працівникам за рахунок коштів освітньої субвенції з держбюджету, враховуючи її зменшення», — зауважив посадовець.

Нагадаємо, в минулому році Вінницька міська рада виділяла кошти на проведення капітальних ремонтів захисних споруд в закладах освіти. Крім того, для шкіл та садочків закупили 65 генераторів.

Так, відповідно до рішення жовтневої сесії міськради, кошти виділялися на капітальний ремонт укриттів 9 дитячих садочків та 15 шкіл Вінницької громади. Зокрема, завдяки виділеним коштам можна буде покращити стан укриттів в ДНЗ №1, 14, 21, 26, 45, 50, 72, 74, 75. А також в школах — №1, 2, 4, 6, 10, 15, 18, 19, 22, 29, 31, 32, 35, Вінницько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області та «Вінницька спеціалізована школа для дітей з порушенням інтелектуального розвитку.

Найпростіші укриття закладів освіти повинні обов’язково мати запасний вихід, вентиляцію, санвузли, тверде покриття тощо. Також є певні рекомендації до температурних режимів.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае образовалась пробка планетарного масштаба (видео)

10.10.2015 - 13:06
Если вы искренне полагаете, что пара часов простоя по дороге на дачу или в вечерние часы по будням – событие катастрофическое и способное лишить душевного равновесия, то видеоролик из Китая ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016
Во дает. Пропаганда Кремля разъела ...