У Вінниці винесли вирок жінці за вбивство немовля

Вінницький апеляційний суд 1 лютого залишив у силі вирок міського суду про визнання вінничанки Наталії К. винною у вбивстві через необережність. Обставини того, як загинув 3-місячний хлопчик минулого року шокували вінничан. Вона вирішила допомогти сусідам, взяла доглянути малюка, а сама пиячила та роняла дитину на підлогу.

Як повідомляє пресслужба ВАС, в апеляційній скарзі її захисник просив суд пом’якшити покарання згідно зі статтею 75 Кримінального кодексу України: звільнити від його відбування з дворічним випробувальним терміном. Аргументував, зокрема: жінка співпрацювала зі слідством, повністю визнала свою вину, раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася.

Нагадаємо, жінка запропонувала допомогти своїм сусідам доглянути за їхнім тримісячним сином. Дитину забрала до себе додому, де згодом зі своїм співмешканцем та подругою розпивала спиртні напої. Вранці наступного дня разом із немовлям поїхали у гості. Алкоголь вживали і там.

Через необережність вона двічі допустила падіння малюка: на підлогу в квартирі і на землю на зупинці громадського транспорту. Наступного дня у себе вдома жінка виявила, що хлопчик помер. Згідно з висновком експертів, його смерть настала від закритої черепно-мозкової травми. З цього всього можна припустити, що жінка за малим взагалі не дивилася і не кормила, бо тоді б побачила проблему.

За вбивство через необережність суд першої інстанції призначив жінці чотири роки позбавлення волі. Його вирок і залишив у силі ВАС, відхиливши апеляційну скаргу захисника.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В сеть слили компромат на Ефремова

31.07.2016 - 11:19
Генпрокурор Юрий Луценко уверяет, что инкриминируемые экс-главе фракции ПР в ВР Александру Ефремову статьи УК, не предусматривают внесение залога, поэтому у суда не будет иного выхода, как оставить бывшего регионала ...

В России разбился пассажирский Ан-148, погиб 71 человек. Видео

11.02.2018
Трагедия в Раменском районе Московской ...

Разработаны самовосстанавливающиеся шины (видео)

10.10.2015
Прокол, разрез или разрыв шины, как ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...