У Вінниці викрито шахрая, який обдурював літніх людей

За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури працівниками поліції викрито чоловіка, який, вдаючи підприємця, що здійснює виготовлення та встановлення металопластикових конструкцій, обманним шляхом заволодів коштами громадян.

Так, «підприємливий» громадянин орендував кімнату в одному з офісів міста Вінниці в якій організував імпровізований офіс по наданню послуг щодо виготовлення та встановлення металопластикових вікон і дверей. З метою залучення клієнтів чоловік розповсюдив на території обласного центру рекламу про свою діяльність.

Коли до офісу приходили громадяни злочинець пропонував останнім явно занижені ціни на свої «послуги». З метою створення у потерпілих, здебільшого людей похилого віку, враження про законність своєї діяльності шахрай проводив необхідні виміри та укладав з громадянами договір про надання послуг.

Введені в оману клієнти передавали злочинцю свої кошти та терпляче чекали кілька місяців поки, за словами пройдисвіта, виготовлялись замовлені ними вироби. Однак, ні після спливу строків, що зазначені в договорах, ні через кілька місяців після того ошукані громадяни не побачили замовлених вікон та дверей.

На даний час правоохоронними органами виявлено 14 таких фактів.

Внаслідок неправомірних дій шахрая потерпілим завдано збитків на суму більше 100 тис. грн.

На підставі зібраних достатніх доказів вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), та     ч. 2 ст. 190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно.

Слідчим суддею Вінницького міського суду задоволено клопотання сторони обвинувачення та обрано підозрюваному запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
 Олег Мидвецький


 
РедТрэм Обменный

НовостиМира

Комментарии закрыты.

Video >>

В Киеве удалось снять на видео дерзкое похищение молодой женщины

19.11.2017 - 00:55
В Киеве в субботу средь бела дня неизвестные затолкали в машину молодую женщину и скрылись в неизвестном направлении. Произошло это дерзкое похищение на проспекте Тычины. Люди на автомобиле “Хундай” явно поджидали ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...