У Вінниці викрили нарколабораторію по виготовленню амфетаміна

Вінницькою місцевою прокуратурою продовжується послідовна робота у сфері протидії наркозлочинності.

Так, жителя Вінниці С., який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за злочини у сфері незаконного обігу психотропних речовин, за принципової позиції Вінницької місцевої прокуратури, послідовній та професійній роботі процесуальних керівників – прокурорів Вінницької місцевої прокуратури, Вінницьким міським судом засуджено за вчинення злочинів передбачених ч. 2 ст. 307 КК України, тобто незаконне виготовлення,  зберігання та перевезення з метою збуту психотропних речовин, до покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років із конфіскацією майна. 

Вказана особа на шлях виправлення не стала. Будучи засудженим до позбавлення волі з іспитовим строком чоловік знову повернувся до своєї злочинної діяльності та за місцем свого проживання організував нарколабораторію із виготовлення психотропної речовини – амфетаміна, яку мав на меті збувати на території м. Вінниці. Однак, завдяки злагодженій роботі Вінницької місцевої прокуратури та Управління протидії наркозлочинності ГУНП у Вінницькій області незаконні дії С. було задокументовано і, як наслідок, його засуджено судом, але тепер уже до реального відбуття покарання. Наступні 9 років С. проведе у місцях позбавлення волі де матиме вдосталь часу переглянути своє ставлення до злочинної діяльності.

Боротьба із наркобізнесом на території Вінницької області продовжується.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Віталій  Серветник


 
Обливки
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Голодные бездомные собаки обглодали кроссовер Toyota (видео)

02.10.2015 - 19:07
На первый взгляд, паркетник Toyota RAV4 с разнесенным «в щепки» передком – жертва незадачливого водителя, перепутавшего педали на парковке. На самом же деле автомобиль пострадал от своры голодных бездомных псов. ...

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017
Очередной день противостояния коммунальных служб ...

“Шахтер” эффектно обыграл “Мариуполь”: видео голов

05.11.2017
После прошлого ничейного тура (пять ...

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018
На журналистов, которые в 30 ...