У Вінниці викрили нарколабораторію по виготовленню амфетаміна

Вінницькою місцевою прокуратурою продовжується послідовна робота у сфері протидії наркозлочинності.

Так, жителя Вінниці С., який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за злочини у сфері незаконного обігу психотропних речовин, за принципової позиції Вінницької місцевої прокуратури, послідовній та професійній роботі процесуальних керівників – прокурорів Вінницької місцевої прокуратури, Вінницьким міським судом засуджено за вчинення злочинів передбачених ч. 2 ст. 307 КК України, тобто незаконне виготовлення,  зберігання та перевезення з метою збуту психотропних речовин, до покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років із конфіскацією майна. 

Вказана особа на шлях виправлення не стала. Будучи засудженим до позбавлення волі з іспитовим строком чоловік знову повернувся до своєї злочинної діяльності та за місцем свого проживання організував нарколабораторію із виготовлення психотропної речовини – амфетаміна, яку мав на меті збувати на території м. Вінниці. Однак, завдяки злагодженій роботі Вінницької місцевої прокуратури та Управління протидії наркозлочинності ГУНП у Вінницькій області незаконні дії С. було задокументовано і, як наслідок, його засуджено судом, але тепер уже до реального відбуття покарання. Наступні 9 років С. проведе у місцях позбавлення волі де матиме вдосталь часу переглянути своє ставлення до злочинної діяльності.

Боротьба із наркобізнесом на території Вінницької області продовжується.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Віталій  Серветник


 
Обливки


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Онищенко выложил видео проверки его агентами ФБР на детекторе лжи

19.12.2016 - 16:45
Правда, из него абсолютно ничего не ясно Беглый нардеп Александр Онищенко опубликовал у себя в Фейсбук сообщение о том, что его якобы проверили на детекторе лжи агенты ФБР. По каким ...

Винницкая судья Лариса Ковальчук стала звездой Интернета: видео

25.05.2017
Кандидат на должность судьи Верховного Суда ...

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015
В сети появился замечательный сатирический ...

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018
Вечером 10 февраля на столичном ...