У Вінниці в лікарні обладнали підземне укриття з операційною

У новому сховищі Вінницької лікарні швидкої медичної допомоги обладнали «підземну» операційну. Тут є усе необхідне для безпечного перебування людей.

«Приміщення — після серйозного капремонту. Воно будувалось як сховище ще півстоліття тому, давно не експлуатувалось, тож стан був відповідний. Довелось все облаштовувати ледь не з нуля. Сьогодні мав можливість побачити, які умови вдалось створити для пацієнтів і персоналу», — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

Сховище розташоване на глибині 6 м під землею. Розраховане на 100 осіб. Тут є можливості для розгортання операційної, реанімації, стерилізаційної, місць для пацієнтів, у тому числі лежачих. Підведені необхідні інженерні мережі, встановлена система вентиляції з підігрівом, є санвузли.

«Генератор робить об’єкт повністю автономним. Тобто, сховище повністю відповідає усім вимогам. І це не єдина захисна споруда лікарні, адже також є пристосовані підвальні приміщення», — зауважив мер.

За його словами, важливо, щоб медичні заклади міста мали якісні та максимально комфортні для людей укриття. Це дозволить лікарям виконувати свою роботу — лікувати пацієнтів — навіть у надзвичайних умовах.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016 - 15:15
Ай да молодцы — американцы и в снежной буре нашли позитив Крупнейшая в этом столетии снежная буря «Джонас», пронесшаяся над восточным побережьем США, уже унесла жизни 18 американцев. Они погибли из-за ...

Разработаны самовосстанавливающиеся шины (видео)

10.10.2015
Прокол, разрез или разрыв шины, как ...

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла ...