У Вінниці у зоопарку народився лемур

У родині лемурів котячих, яка мешкає у Подільському зоопарку, що у Вінниці, народився синок. Раніше поповнення в них не було. Тепер можна спостерігати, як зростатиме маленький смугастохвостик.

Про це повідомляє Подільський зоопарк.

«Як і в дикій природі, малюк постійно з мамою. Він міцно тримається лапками за її животик. В такому положенні він у будь-який момент може вживати грудне молоко матері. Мама ж час від часу сідає на підлогу, пригортає малюка, розправляє йому його тоненького довгенького хвостика та уважно роздивляється», — йдеться у повідомленні.

Перші два місяці після народження лемурчик пересуватиметься переважно на животі або спині матері. Тут йому безпечно і тепло. Окрас хутра малюка смугастий, як і в матері. Тож, здалеку малечу не одразу помітно.

«Харчування у матері з дитям покращене. Малюк перебуває на грудному вигодовуванні. Тож, ми збільшили кількість кисломолочних продуктів у раціоні породіллі. Йогурт, твердий сир, молоко, творог в її меню щодня», — зазначає директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Раніше ми писали, що в вересні 2022 року у Подільському зоопарку оселилася рись. Дику кішку привезли на нове місце із Миколаївського зоопарку.

«Це дівчинка. Незабаром їй виповниться півроку. Оскільки тварина ще зовсім маленька, ми помістили її у вольєр, де влітку жили лемури. Тут вона перебуватиме до Нового року. Коли тварина знаходиться у невеликому вольєрі, спостерігати та стежити за її здоров’ям набагато легше», — розповідав тоді Ткачик.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018 - 13:45
Сообщения жителей Донецка и округи об интенсивной стрельбе поздним вечером, приводимые «РЕАЛом» ранее, пресс-центр Объединенных сил в утренней предварительной сводке за 10 августа подтвердил и объяснил вражескими обстрелами украинских позиций ...

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...