У Вінниці святкують ювілей видатного хірурга

godlevskiy-1Медична спільнота Вінниччини вітає з 70-річним ювілеєм від дня народження відомого хірурга і педагога, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри хірургії №2 Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Годлевського Аркадія Івановича.

Аркадій Іванович народився 22 вересня 1945 року у сім’ї зі славними лікарськими традиціями, яка відома не тільки на Вінниччині, але й далеко за її межами. Протягом усього життя Аркадій Іванович гідно продовжує батьківські традиції лікарської династії, самовіддано працюючи вже понад 45 років на рідній подільській землі. Він є одним з найяскравіших представників Вінницької хірургічної школи.

Нехай доля шле нашому ювіляру добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на його прекрасному життєвому шляху. Нехай у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги.

Колектив редакції «РЕАЛу» щиро приєднується до цих побажань!

 


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Гройсман раскритиковал решение НКРЭКУ по введению доплат за газ: видео

01.04.2017 - 19:18
Премьер-министр Владимир Гройсман требует пересмотра решения НКРЭКУ об абонплате за поставку газа населению. В Facebook глава правительства разместил видеообращение, в котором отметил, что хотя Нацкомиссия и не подчиняется Кабмину, но ...

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду “Повернись ...