У Вінниці суд виніс вирок жінці, яка молотком вбила чоловіка

Останнім часом почастішали випадки скоєння злочинів особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Зокрема, наприкінці березня минулого року в квартирі, розташованій по пр. Космонавтів в Вінниці, стався трагічний випадок.

Так, під час вживання алкогольних напоїв, 34-річна жінка на фоні виниклих раніше неприязних стосунків під час сварки зі своїм знайомим нанесла йому декілька ударів молотком по голові, від яких 42-річний чоловік через два тижні помер у лікарні.

Варто зазначити, що незаконні дії жінки кваліфіковано за ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

За результатами досудового розслідування Вінницькою місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно вищевказаної особи.

Правову оцінку діям обвинуваченої вже надав Вінницький міський суд, який визнав її винною у скоєнні інкримінованого злочину та призначив покарання у виді семи років позбавлення волі.

Із зазначеним рішенням суду не погодилась Вінницька місцева прокуратура, у зв’язку із чим було подано апеляційну скаргу.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Андрій Юрійович Ковтун


 
Обливки
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017 - 14:10
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, восстановил его и самостоятельно оснастил автомобиль газогенератором, который способен работать на дровах. Бензин теперь необходим только в небольших объемах для розжига основного топлива. Как рассказал ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...