У Вінниці суд виніс рішення у справі розбійного нападу на жінку-ріелтора

За розбійний напад на жінку-ріелтора зловмисника вироком Вінницького міського суду Вінницької області засуджено до 7 років позбавлення волі.

Подія кримінального правопорушення відбулася в грудні 2017 року. До працівниці ріелторської фірми зателефонував чоловік щодо купівлі двокімнатної квартири в центрі Вінниці. Прийшовши разом із потерпілою до квартири, відтепер вже засуджений оглянув приміщення та раптово вчинив напад на жінку з метою заволодіння її майном.

Чоловік наніс потерпілій численні удари в різні частини тіла, після чого обхопив її двома руками за шию та почав здавлювати до втрати свідомості, в результаті чого спричинив тілесних ушкоджень. Після застосування насильства, небезпечного для здоров`я потерпілої, зловмисник заволодів належними їй грошовими коштами та зник з місця вчинення злочину.

Винуватість обвинуваченого знайшла своє підтвердження в ході судового провадження, а тому його дії судом кваліфіковано за ч. 1 ст. 187 КК України – напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров`я особи, яка зазнала нападу (розбій).

Не погодившись із висновками суду, засуджений подав апеляційну скаргу на вирок Вінницького міського суду Вінницької області. Наразі триває апеляційний розгляд даного кримінального правопорушення.

 

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області
Л. Вітковська.


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Автогонщик выполнил переднее сальто на автомобиле: видео

02.04.2017 - 13:58
Зафиксировано  первое переднее сальто на монстр-траке на соревнованиях в Лас-Вегасе. Трюк выполнил Ли ОʼДоннелл, также известный под прозвищем «Mad Scientist» (Безумный учёный). Он утверждает, что сальто было не случайностью, а ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...

Няньки для цыплят, – кошка и собака

27.02.2016
Предлагаем посмотреть видео о том, ...