У Вінниці суд відправив за грати крадія-рецидивиста

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення та доведено у суді вину раніше неодноразово судимого вінничанина, який систематично здійснював крадіжки з місцевих магазинів з метою подальшого отримання доходу від реалізації викраденого.

Так, 34-річний житель міста Вінниці систематично вчиняв на території Вінниччини крадіжки продуктів харчування та алкоголю з місцевих магазинів, які в подальшому реалізовував на місцевому ринку, а отримані гроші витрачав на власні потреби. Зловмисника затримано за вчинення 7 таких злочинів. При цьому, встановлено, що затриманий раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення квартирних крадіжок.

За результатами розгляду кримінального провадження та наданих прокурором доказів судом винесено обвинувальний вирок, яким крадія засуджено до 2 років позбавлення волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Ірина Андреєва

 


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Усик побил Табисо Мчуну и сохранил пояс чемпиона мира: видео

18.12.2016 - 12:06
Александр Усик добыл свою десятую досрочную победу на ринге и защитил звание чемпиона мира по версии WBO в первом тяжелом весе. Бой проходил в США, а соперником украинца выступил боксер из ...