У Вінниці суд відправив за грати крадія-рецидивиста

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення та доведено у суді вину раніше неодноразово судимого вінничанина, який систематично здійснював крадіжки з місцевих магазинів з метою подальшого отримання доходу від реалізації викраденого.

Так, 34-річний житель міста Вінниці систематично вчиняв на території Вінниччини крадіжки продуктів харчування та алкоголю з місцевих магазинів, які в подальшому реалізовував на місцевому ринку, а отримані гроші витрачав на власні потреби. Зловмисника затримано за вчинення 7 таких злочинів. При цьому, встановлено, що затриманий раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення квартирних крадіжок.

За результатами розгляду кримінального провадження та наданих прокурором доказів судом винесено обвинувальний вирок, яким крадія засуджено до 2 років позбавлення волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Ірина Андреєва


Подпишитесь на новости

 
luckyads
Uklon
Uklon Driver [CPL Android] UA
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео уничтожения баллистической ракеты, выпущенной по Саудовской Аравии

04.11.2017 - 22:23
Силы противоракетной обороны Саудовской Аравии сбили баллистическую ракету, которая была запущена из Йемена. Ракеты, выпущенные по цели, сбили вражескую в аэропорту Эр-Рияда , который располагается в 35 километрах от города. ...

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017
Австралийские коала в понимании людей ...