У Вінниці суд відправив за грати крадія-рецидивиста

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення та доведено у суді вину раніше неодноразово судимого вінничанина, який систематично здійснював крадіжки з місцевих магазинів з метою подальшого отримання доходу від реалізації викраденого.

Так, 34-річний житель міста Вінниці систематично вчиняв на території Вінниччини крадіжки продуктів харчування та алкоголю з місцевих магазинів, які в подальшому реалізовував на місцевому ринку, а отримані гроші витрачав на власні потреби. Зловмисника затримано за вчинення 7 таких злочинів. При цьому, встановлено, що затриманий раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення квартирних крадіжок.

За результатами розгляду кримінального провадження та наданих прокурором доказів судом винесено обвинувальний вирок, яким крадія засуджено до 2 років позбавлення волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Ірина Андреєва


 
luckyads


Загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

ВСУ массированным ударом уничтожили позицию оккупантов на Донбассе: видео

31.05.2018 - 13:59
В мае на Светлодарской дуге была уничтожена передовая позиция оккупантов “Прыщ” (она же “Фурункул). Операцию провели бойцы подразделения К-2. Подробно о подготовке и проведении операции рассказывал фронтовой волонтер Юрий Мысягин. ...

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами “Града”: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...