У Вінниці суд присудив шахраю 150 годин громадських робіт

До Вінницької місцевої прокуратури  надійшло звернення від жительки Вінниччини щодо вчинення відносно неї шахрайських дій через соціальну мережу «Facebook».

На початку лютого 2020 року «С» відвідувала всесвітню мережу Інтернет, а саме соціальну мережу «Facebook». У цей час до неї в друзі приєднався невідомий їй громадянин «А». Під час спілкування останній пояснив, що побачив сторінку «С» та вирішив потоваришувати. Протягом тривалого часу «С» постійно спілкувалась у соціальній мережі з «А». Під час спілкування «А», зловживаючи довірою «С», розповідав їй видумані обставини, що нібито в нього виникли великі проблеми з навчанням. Під даним приводом «А» запитав у «С», чи немає в її знайомих грошей у розмірі 15 тисяч гривень, щоб позичити для вирішення питань із навчанням, при цьому вказав, що поверне гроші найближчим часом. «С», довіряючи своєму співрозмовнику через термінал «Приватбанку» перерахувала кошти в розмірі 15000 гривень на вказаний  «А» рахунок.

Після цього «С» продовжувала спілкуватись у соціальній мережі із «А», який постійно розповідав про видумані ним обставини, що нібито в нього проблеми із здоров’ям і йому терміново потрібно придбати ліки на немалу суму і при цьому постійно просив «С» перераховувати на його рахунок різні суми коштів. В продовж 2020 року «С» перерахувала на рахунок шахрая близько 35 тисяч гривень.

«А» не виконав взятих на себе зобов’язань з повернення коштів. Заволодівши грошима «С», розпорядився ними на власний розсуд.      

За даним фактом Вінницькою місцевою прокуратурою зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Після закінчення досудового розслідування кримінальне провадження відносно шахрая направлено до суду.

Moneyveo

Під час судового розгляду шахрай визнав свою провину, щиро розкаявся у скоєному та повернув кошти потерпілій, які він здобув злочинним шляхом.

Вироком Вінницького міського суду Вінницької області шукача легких коштів визнано винним та призначено покарання у вигляді громадських робіт протягом сто п’ятдесят годин.

Так, завдяки втручанню Вінницької місцевої прокуратури захищено права та інтереси ще однієї людини.

Skidka _UA

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Вадим Шамалюк


Подпишитесь на новости

 
luckyads
Uklon
Uklon Driver [CPL Android] UA
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Бойцы ВСУ уничтожили вражескую позицию огнем из БРМ: видео

23.04.2018 - 20:44
Бойцы ВСУ передали фонду “Повернись живим” видео ночного боя, в ходе которого военные из 24-ой бригады отработали из БРМ-1 по наблюдательному посту оккупантов, где был пулемет “Утес” и наблюдатель. Бой ...

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец ...