У Вінниці створюють ще один сучасний спортивний майданчик

Навпроти Вінницького ліцею №19 тривають роботи із капітального ремонту спортивного майданчика, який матиме 3 зони для ігрових видів спорту: мініфутболу, баскетболу та волейболу. Тут планується облаштувати штучне покриття, спеціальну огорожу, зовнішнє освітлення, систему відеоспостереження, лавки.

У Вінниці продовжують створювати гідні умови для розвитку спорту в громаді. Так, за останніми результатами Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine», місто є лідером по рівню розвитку спортивних закладів. За цим же дослідженням Вінниця сім разів поспіль визнана найкомфортнішим містом для життя серед обласних центрів та найбільших міст України.

Щодо капітального ремонту спортивного майданчика навпроти ліцею №19, то підрядною організацією уже виконано основу із щебню та відсіву для влаштування штучного покриття із синтетичної трави та поліуретанового покриття, прокладено мережу зовнішнього освітлення.

У департаменті міського господарства зазначають, що наразі ще тривають роботи із облаштування доріжки з плитки ФЕМ по периметру майданчика, встановлення огорожі та бордюрів.

«У рамках капітального ремонту цього спортивного майданчика, всі 3 спортивні зони на майданчику будуть облаштовані відповідним обладнанням, розміткою та спеціальною огорожею «Техно-Пром», – зазначає директор департаменту міського господарства Роман Фурман. – Плануємо завершити роботи на цьому об’єкті до кінця липня».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот, который сломался

12.12.2015 - 20:54
Иногда коты похожи на игрушку, которая сломалась. Вот так и этот – на видео. Смотреть желательно со звуком. ...

На окраине Москвы пожар уничтожил крупный рынок: видео

09.10.2017
Воскресным вечером на окраине Москвы ...