У Вінниці створили Єдиний муніципальний реєстр осіб для отримання допомоги

У Вінниці створено Єдиний реєстр осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги за кошти Вінницької міської територіальної громади. Про це повідомляють у департаменті соціальної політики.

Для внесення відомостей до Реєстру слід звернутися в управління соціального захисту населення (Лівобережне) або (Правобережне) департаменту соціальної політики.

До заяви необхідно надати копії наступних документів (з пред’явленням оригіналів):

  • документ, що посвідчує особу – паспорт заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) або ID картку та довідки про реєстрацію місця проживання;
  • довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (або довідку про відмову) заявника;
  • документи, що підтверджують право заявника на пільги, доплати та послуги.

«Фахівці управлінь надають вичерпну інформацію щодо передбачених міською радою пільг та видають відповідну довідку про включення до Єдиного муніципального реєстру осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги за рахунок коштів Вінницької міської територіальної громади», – розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015 - 17:49
Давно подмечено, что домашние животные похожи на своих хозяев. Или — наоборот, у кого, как сложилось. Часто случается, что хозяин – такая же скотина. Вот и этот хорек, во всю, ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017
В Португалии, которая в этом ...