У Вінниці спалахнув скандал у коледжі через цькування студентки

Чи мають право викладачі ображати студентів, особливо перед всією аудиторією? Висміювати одяг, звички? Зважаючи на статус, педагоги у таких випадках розраховують, що інші студенти схвалюватимуть таке, сміятимуться з жертви та цькуватимуть її. Саме такий випадок, ймовірно, стався в одному поважному вінницькому коледжі, коли викладачка доводила «своє ставлення» до юної немісцевої студентки.

Можливо, інцидент завершився би «як завжди», але сучасний ґаджет зробив свою справу. «Виступ» викладачки записали, й аудиозапис став певним аргументом для матері дівчини, яка надала розголосу «історії образ» через соцмережі.

Показова «виховна робота» викладачки над Поліною з Київщини передбачала певне приниження перед одногрупниками через зовнішній вигляд і тату. Потім дівчину повели до інших викладачів і прибиральниці, щоб і вони «додали перцю». У групі «Батьки SOS» допис Альони Дяченко про ситуацію з її 15-річною донькою за дві доби зібрав 90 поширень та понад пів тисячі коментарів.

У коледжі вже розпочалась перевірка. Принаймні, осторонь поліція стояти не може, зважаючи на розголос.

«24 квітня у соціальній мережі Facebook поліцейські виявили допис про цькування дитини викладачкою. Пост розмістила мати студентки одного із коледжів Вінниці. Інформація про подію зареєстрована поліцією. Ювенальні поліцейські проводять перевірку, опитують учасників та очевидців події», — йдеться у повідомленні на сайті обласного главку поліції Вінниччини 27 квітня.

У коментарі «20 хвилинам» директорка Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Наталія Бондарчук здивована розголосу матері студентки, адже та не зверталась до керівництва закладу, щоб «по-сімейному розібратися», і виклала аргументи класного керівника.

За її словами, конфлікту не було. Студентка хворіла, а потім прийшла на пари у майці на бретельках, хоча у приміщення відсутнє опалення. Нібито через можливу застуду дівчини Мовляв, дівчинці було сказано, зі слів класного керівника: «Ти ж тільки хворіла, чого так прийшла». А вона відповіла: «Сьогодні я почуваю себе добре».

Також директорка коледжу зазначила, що адміністрація вислухала позицію класного керівника, яку вважають досвідченою та адекватною людиною. Про студентку керівниця сказала, що та навчається в міру своїх можливостей, отримує стипендію. Не вірить Н.Бондарчук у те, що у дівчини можуть надалі бути проблеми з оцінками через скандал, адже «не ті часи».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018 - 17:06
Поскольку сейчас в Австралии лето, многие жители пребывают в активном отдыхе. Некоторые занимаются модной нынче видеосъемкой живой природы. Интересный сюжет о змеях стал хитом на Ютубе. Оказалось, что рептилии настолько ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...