У Вінниці Соколовий призначив на місце Матковського нового керівника

Директором КНП Вінницької обласної ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб» призначено Ігоря Шиньковича. 17 листопада голова облради Вячеслав Соколовий вручив контракт новому керівнику медичного закладу.

Про це повідомляє сайт Вінницької облради.

«В Ігоря Васильовича – великий досвід роботи на керівних посадах у медичній галузі. Одним з його завдань було виводити з фінансової скрути військовий санаторій. Зміг. Дав можливість медичному закладу та його колективу нормально працювати. Про свого колишнього керівника дуже добре відгукується колектив, який він очолював, – сказав Вячеслав Соколовий. – Попереду в нього – багато роботи. Зокрема, вчора на профільній комісії обласної Ради була озвучена інформація про низку серйозних порушень колишнім керівником Клінічного Центру інфекційних хвороб, який неодноразово розширював види економічної діяльності закладу, які не передбачені Статутом та й, в принципі, не притаманні комунальному некомерційному підприємству та медичному закладу. Як-от оптова і роздрібна торгівля різними видами палива; оптова торгівля фруктами й овочами; вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників тощо. Тому новому керівнику потрібно буде приводити діяльність Центру у відповідність до чинного законодавства. Впевнений, він справиться.

17 листопада Ігоря Шиньковича представили колективу Клінічного Центру інфекційних хвороб.

Ігорю Васильовичу Шиньковичу 55 років. Навчався у Військово-медичній академії. Другу освіту здобув за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Професійну діяльність розпочав санітаром поліклініки МКЛ №4 м. Вінниці. Був лікарем-хірургом, завідуючим відділенням хірургії. Працював у приватних медичних клініках на керівних посадах. 2012 — 2022 – начальник центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» Міністерства оборони України – найбільшого центру реабілітації в державі. Завдяки правильним управлінським рішенням підприємство, яке не працювало 8 місяців (знищена система подачі тепла, підігріву Радону), за 2 місяці відновило роботу. Крім цього, в санаторії була створена ефективна система медико-психологінчої реабілітації.

Ігор Шинькович – підполковник медичної служби. Одружений. Батько чотирьох дітей.

Нагадаємо, 29 вересня на сесії Вінницької облради стався перший політичний скандал з моменту початку повномасштабного вторгнення фашистської Росії. Причиною стало кадрове рішення голови Ради Соколового відносно керівника  «Клінічного центру інфекційних хвороб» Ігоря Матковського. Керівництво облради і її більшість — це представники Української стратегії Гройсмана, а голова ОДА і чиновники, що підтримали керівника медзакладу, представляють партію «Слуга народу».

22 вересня, через закінчення терміну контрактів залишились без посад керівники трьох комунальних медзакладів. Очільник облради Вячеслав Соколовий опинився «під катком» критики політичних опонентів. 25 вересня підписано новий трирічний контракт з керівницею реабілітаційного центру Світланою Голодюк. Очільник  Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центра 71-річний Пилип Прудиус погодився очолювати заклад у статусі виконуючого обов’язки. А ось Матковський від такої пропозиції відмовився і залишився за бортом закладу.

На сесії в зв’язку з цим  було гаряче. На підтримку Матковського виступила нардеп Ірина Борзова. Аргумент — Матковський є прфесіоналом своєї справи і робить дуже багато для розвитку закладу…

Борзова простояла всю сесію з плакатом, на якому було написано «Почуйте голос народу». Її чоловік Сергій Борзов, який є головою ОДА, пішов з зали на знак протесту, коли побачив, що керівництво Ради не поступається.

Соколовий, в свою чергу, заявив, що до Матковського є питання стосовно продажу конфіскованого СБУ палива за заниженими цінами. Він з цього приводу звернувся до ДБР. Після перевірки він прийме остаточне рішення, чи продовжувати контракт з Матковським, чи ні.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Казахстане сняли рекламу с голыми стюардессами: видео

03.08.2017 - 18:34
Что ни говори, а обнаженные красивые девушки всегда делают рекламу если не успешной, то запоминающейся. против человеческой природы не попрешь. Это в очередной раз продемонстрировал рекламный ролик, показанный в Казахстане. ...

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому ...