У Вінниці шахрай обібрав трьох пенсіонерок на 335 тисяч гривень

Вінницькою місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням безробітного, раніше не судимого 41 річного жителя Черкаської області К., який вимагав значні суми коштів у вінницьких пенсіонерок за нібито уникнення їхніх родичів від кримінальної відповідальності.

Зловмисник протягом січня 2020 року телефонував до осіб похилого віку, видаючи себе за працівника поліції, та їхніх родичів, при цьому повідомляючи, що останні потрапили у дорожньо-транспортну пригоду та їм терміново потрібні гроші, щоб «позитивно вирішити питання» з правоохоронними органами та потерпілими, які постраждали внаслідок ДТП.

Таким чином шахрай видурив у 81 річної жительки міста Вінниці 51 тисячу гривень та вироби із золота на 4 тисячі гривень за уникнення від кримінальної відповідальності її невістки. Інша її ровесниця віддала за «свободу» зятя 110 тисяч гривень. Ще одна 55-річна вінничанка віддала зловмиснику майже 170 тисяч гривень.

Наразі К. перебуває під вартою, а стороною обвинувачення зібрано достатньо доказів його причетності до даних злочинів, у зв’язку із чим обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням К. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 КК України, направлено до Вінницького міського суду для розгляду по суті.

Максимальна санкція даної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 3-х років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури 
Іван Шубін


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Video >>

В Виннице случился потоп: видео

24.02.2017 - 19:38
Власти уверяют, что Винницу подтопили соседние поля Резкое потепление 24 февраля привело к затоплению двух магистральных улиц на окраине Винницы. Избежать стихийного бедствия, по мнению коммунальников, было невозможно, ведь оно ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...