У Вінниці розпочали ремонтувати вулиці міста

У Вінниці почалися ремонтні роботи на вулиці Андрія Шептицького. Будівельники облаштують нове дорожнє покриття, тротуари, велодоріжки задля підвищення безпеки руху пішоходів та автомобілістів.

Як розповідають у департаменті комунального господарства та благоустрою, реалізація цього проєкту є логічним продовженням раніше відремонтованих вулиць: Сабарівське шосе, Гніванське шосе, вул. Пирогова та новозбудованих доріг в мікрорайоні «Академічний» – вул.Миколаївська та Тимофіївська. Як і попередні об’єкти, капремонт вулиці Шептицького буде комплексним.

«Капітальний ремонт передбачає прокладання зливово-приймальної каналізації, облаштування з обох сторін вулиці тротуарів, відокремленої велосипедної доріжки, а також влаштування сучасного освітлення та платформ зупинок громадського транспорту із подальшою заміною павільйонів», — розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк.

Крім того, за його словами, у рамках цього проєкту передбачене і облаштування кругового руху на перетині трьох вулиць – Шептицького, Тимофіївській та Миколаївській. За задумом інженерів, це дозволить всім учасникам руху почуватися комфортно на дорозі. Проєкт фінансується за рахунок коштів бюджету Вінницької громади.

Також на цій ділянці планують провести роботи з озеленення – висадять 21 клен та облаштують газони.

«Власне, ремонт цієї вулиці, яка веде до мікрорайону «Академічний», обговорювався давно. Ідея полягає в покращенні інфраструктури, що закладено в Стратегію розвитку ВМТГ до 2030 року. Згідно укладеного договору з підрядником, роботи маємо виконати до жовтня цього року. Втім, сподіваюся, що це вдасться реалізувати значно швидше і таким чином мінімізувати дискомфорт місцевих мешканців. Все буде залежати від наявності матеріалів, термінів їх виготовлення та ситуації в країні», — додав Юрій Семенюк.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017 - 16:20
На северо-западе Армении неизвестный из карабина Сайга расстрелял траурную процессию езидов – второго по величине этноса этого закавказского государства. Убиты четверо человек, тяжело ранены шестеро . Как сообщают Новости Армении, ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...

Как правильно воспитать девочку. Отношения отца с дочерью

30.10.2016
Успех счастливой взрослой жизни дочери, ...