У Вінниці розпочали доставку гарячих обідів людям похилого віку

Працівники Територіального центру спільно із ІТ- компанією Playtika організували видачу гарячих обідів літнім людям. Раз на тиждень вінничани похилого віку отримуватимуть таку доставку. Вчора уже роздали 350 гарячих обідів.

Безкоштовні обіди отримуватимуть 1600 вінничан похилого віку. 

«До нас звернулися працівники IТ- компанії Playtika, які вирішили у такий непростий час допомогти людям похилого віку. Для запобігання поширення та виникнення коронавірусу працівники Територіального центру соціального обслуговування і колектив ІТ-компанії організували видачу гарячих благодійних обідів літнім людям. Обіди надаються вінничанам, які отримують соціальні послуги у нашому Територіальному центрі», – розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.  

У компанії Playtika кажуть, що у непростий час для країни та міста вони не можуть стояти осторонь. Тому і прийняли рішення допомогти тим, хто найбільш цього потребує. Адже саме літні люди перебувають у зоні найбільшого ризику. Обіди готують у ресторані “Нова Провінція”.

​Нагадаємо, на цьому тижні управляючі компанії міста, які обслуговують багатоповерхові житлові будинки, налагодили регулярну дезінфекцію під’їздів та кабін ліфтів. Для знешкодження усіх поверхонь використовуються професійні дезінфекційні розчини. Інформацією про графіки прибирання володіють старші по будинках.

Прибирання проводиться один раз на добу. До комплексу робіт входить   протирання поверхонь дверей та запірних пристроїв; поштових скриньок та підвіконня; протирання поручнів на сходинкових маршах; миття кабіни ліфта, обробка пультів та кнопок виклику; обприскування стінових панелей та підлоги за допомогою оприскувача.

За поточний тиждень управляючі компанії використали майже 20 тис. літрів дезінфікуючого розчину. Наразі таку роботу налагодили управляючі компанії, які обслуговують 1214 будинки, в яких налічується 5490 під’їздів. У будинках, де створено ОСББ, питання регулярності прибирання та використання дезінфікуючих засобів вирішують мешканці на рівні голови ОСББ. 

Про власну безпеку мають подбати і самі мешканці багатоповерхівок, в першу чергу люди літнього віку. Варто дотримуватись загальних рекомендацій: без нагальної потреби не виходити на вулицю, користуватись антисептиками, по поверненню додому обов’язково ретельно мити руки. 


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Video >>

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018 - 16:31
Президент Петр Порошенко опубликовал в Facebook видео с испытаний модернизированной модели танка, которым еще год назад российские инженеры пугали боевиков. Глава государства указал, что пушка бронетехники сможет прицельно поразить цель ...

Появилось видео, как Сенцов сжег тюремную робу

13.09.2019
Олег Сенцов избавился от тюремной ...