У Вінниці провели перевірку харчоблоків в освітніх закладах

Для попередження спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь протягом лютого-березня спеціалісти Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області спільно з фахівцями департаменту освіти Вінницької міської ради провели комісійні обстеження харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади.

За цей період комісійно було перевірено 47 функціонуючих на теперішній час харчоблоків комунальних ЗДО та харчоблоку дошкільного відділення приватного ліцею «Артинов».

«Незважаючи на складнощі, які виникають під час організації харчування дітей в умовах воєнного стану, в усіх дошкільних закладах діти забезпечені повноцінним та безпечним харчуванням, продовжується робота з формування культури здорового харчування, керівниками більшості ДНЗ здійснюється належний контроль та вживаються заходи, в межах можливого, щодо покращення матеріально-технічного стану харчоблоків», – повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с инопланетянами в США попало в прямой эфир и вызвало шквал споров

02.03.2018 - 13:58
В ночном небе над американским Милуоки рассмотрели неопознанные летающие объекты. Видео показали в эфире утреннего шоу телеканала Fox 6. На нем видны странные огоньки. Ведущие и зрители рассмотрели детали и ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...