У Вінниці проведуть пошуки ймовірних захоронень на території будівництва

​Виконком міської ради схвалив рішення, яке зобов’язує організацію, що здійснює будівництво по вул. Стрілецькій, 23, провести шурфування ґрунту та, у разі необхідності, виконати пошуково-ексгумаційні роботи. Для фахового виконання цієї роботи мають бути залучені спеціалізована меморіально-пошукова організація та спеціалісти КП «Центр історії Вінниці». 

У рішенні мова йде про земельну ділянку, яка належить Міністерству оборони України. Наразі там розпочалось будівництво багатоповерхового житлового будинку. За словами власника землі, воно відбувається на місці господарських будівель колишнього військового шпиталю.

Разом з тим, на думку істориків, майбутні інженерні комунікації можуть пролягти через земельну ділянку ймовірних захоронень вояків Галицької Армії 1919-1920 років. Тому виконком міської ради вважає за необхідне на таких територіях провести шурфування ґрунту та, у разі необхідності, виконати  пошуково-ексгумаційні роботи.

Ця процедура дасть змогу підтвердити або спростувати факт наявності на певній ділянці захоронень, і вже за результатами цієї експертизи проводити будівництво далі.


 
luckyads


Загрузка...

Video >>

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017 - 18:34
В российском городе Ижевск, знаменитый своим мотоциклами, взорвался и полностью обрушился девятиэтажный жилой дом. Под завалами оказались десятки людей, а в сети появилось видео момента самого взрыва. Известно, что погибли ...

ВСУ нанесли удар по террористам под Светлодарском: видео

07.06.2017
Вчера ближе к полуночи украинская ...