У Вінниці проведуть дезінфекцію криниць громадського користування

Жителі Вінницької громади активно користуються альтернативним водопостачанням, а саме – водою з криниць. Відтак колодязі громадського користування регулярно проходять технічне обслуговування та дезінфекцію води. Цим займаються фахівці департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Директор департаменту Юрій Семенюк розповідає, що роботи з очистки води в усіх комунальних міських колодязях проводять двічі на рік – навесні та восени. За необхідності їх ремонтують протягом року – міняють кільця чи встановлюють новий дах, адже криниця обов’язково має бути закритою, щоб туди не потрапило нічого ззовні.

“Вінничани використовують воду з криниць регулярно. В нашому місті їх понад 600 – в основному вони розміщені в житлових дворах, щоб люди могли швидко набрати води і принести додому. Її використовують для приготування їжі та для інших побутових потреб, тому вода повинна бути придатною до вживання. Наразі в межах поточних видатків продовжуються роботи з ремонту криниць, в склад яких входить очистка та дезінфекція. Наші працівники протягом останнього часу вже опрацювали криниці по шести адресах. Починаючи з жовтня робота з дезінфекції охопить всі колодязі, які в нас на балансі”, – сказав Юрій Семенюк.

Відповідні роботи вже провели за такими адресами, як: вул. Д. Майбороди, 9; просп. Юності, 53; вул. Келецька, 77; вул. Пирогова, 151; вул. Івана Дзюби, 21; вул. Стельмаха, 49.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Опубликованы шикарные снимки голубой Луны, – видео

01.02.2018 - 13:47
Сочетание нескольких астрономических явлений дает поразительный результат. В разных уголках восточного полушария прошедшей ночью наблюдали суперлуние. Диск спутника Земли был не только ближе обычного, но и менялся в цвете – ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...