У Вінниці продовжують ремонтувати покрівлі та прибудинкові території

У зв’язку із карантинними заходами у першому півріччі бюджет Вінниці за прогнозами втратить понад 370 млн грн. Ряд важливих проєктів для міста довелося призупинити, в тому числі у житловому фонді. Проте на частині об’єктів роботи продовжуються – ремонтуються покрівлі, прибудинкові території, облаштовуються пандуси, встановлюються контейнерні майданчики. Які роботи у житловому господарстві наразі проводяться у Вінниці, розповів міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу.

«Тривають капітальні ремонти покрівель за 11 адресами – Маліновського,36, Хм. Шоссе,49, Космонавтів,42, Ващука,13, К. Коріатовичів,129, Келецька,126а, Пирогова,99а, Оводова,77. Уже завершили роботи за трьома адресами – Келецька,72, Янгеля,64, Л. Толстого,3. Також ремонтуємо інженерні мережі  у чотирьох будинках. Оновлюємо двори, і на сьогоднішній день це вже вісім адрес: вул. Шепеля, група будинків 9, 15, 17, 19,  вул. Матроса Кошки,40,42, Келецька,115, а також просп. Юності,19, де облаштовано паркувальну зону. До речі, комплексні ремонти вже виконані по вул. С. Зулінського, 23 і 25. Також облаштовують пандуси, контейнерні майданчики, проводяться інші роботи з благоустрою», – повідомив міський голова Сергій Моргунов. 

Епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани 2020 року в місті. Зокрема, зменшаться обсяги робіт по благоустрою прибудинкових територій та заміні інженерних мереж. Видатки на ці напрямки скорочено на 30 %. 


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016 - 18:37
Реально ли замариновать овощи всего за 15 минут? Этот вопрос очень заинтересовал кулинарного эксперта Марину Шевченко, которая сегодня впервые протестирует рецепты по маринованию овощей, которые нашла в интернете. Будут ли ...

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015
Многие сталкивались с проблемой мойки ...