У Вінниці продовжують гадати, хто заснував «Партію Вінничан»

Поява цієї партії неабияк розворушила вінницький політикум. І поки справжні засновники продовжують тримати інтригу, скоріш за все – це теж елемент технологічного задуму (максимально підігріти увагу до політичного проєкту), допомога новій партії прийшла звідки не чекали — пише телеграм-канал «Політична Арена Вінниччини».

Зранку в стрічці фейсбука з’явилась реклама від вже нашумівшої фейсбук-спільноти “Діти Моргунова” яка спеціалізується на тролингу мера Вінниці та експрем’єра Гройсмана.

Хейтери міської влади оприлюднили свою версію: “Партію Вінничан” створив екснардеп та лідер Європейської партії Микола Катеринчук, щоб допомогти Порошенку, Гройсману та Моргунову виграти місцеві вибори у Вінницькій області.

Не менш цікавою виявилась і оперативна реакція “Партії Вінничан”.

“Вінничани” подякували “дітям Моргунова” і попросили їх збільшити бюджети на рекламу задля кращої популяризації “Партії Вінничан” та пообіцяли найближчим часом оприлюднити вичерпну інформацію про реальних засновників вінницької партії, відповісти на питання про спонсорів і т.д.

«В полку «батьків-засновників» Партії Вінничан прибуло.

Версії про ідеологів та засновників нашої з вами партії продовжують пробивати всі горизонти політичної фантазії місцевих політтехнологів та їх наймачів.

Спочатку нашу партію створив Порошенко, потім Гройсман, потім Офіс Президента і особисто Зеленський, потім з’явились версії, що Порошенко із Гройсманом, потім що Моргунов окремо від Гройсмана, десь навіть читали про Саакашвілі.

Тепер в «засновники» Партії Вінничан записали Катеринчука, який виконує якусь супертаємну місію у Вінниці по завданню Ющенка, Тимошенко та Гриценка.

Що тут можна сказати? Поки наш караван рухається, пишіть побільше і частіше, і обов’язково збільшуйте бюджет на рекламу, цим ви дуже допоможете популяризації «Партії Вінничан» у Вінницькій області.

Нагадуємо, що вже найближчим часом ми офіційно оприлюднимо всю інформацію про реальних засновників «Партії Вінничан», відповімо на всі питання, що стосуються фінансів та ідеології, окреслимо нашу основну мету і завдання на місцеві вибори у Вінницькій області».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018 - 22:36
Накануне вечером российские дипломаты предприняли дерзкую попытку вывезти из Украины в РФ членов команды арестованного судна «Норд» в Россию. Ехали через пункт пропуска Гоптовка в Харьковской области. Спикер Госпогранслужбы Украины ...

Произошло извержение крупнейшего вулкана Европы Этна, опубликовано видео

25.08.2018
На северо-востоке итальянского острова Сицилия ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...