У Вінниці продовжують гадати, хто заснував «Партію Вінничан»

Поява цієї партії неабияк розворушила вінницький політикум. І поки справжні засновники продовжують тримати інтригу, скоріш за все – це теж елемент технологічного задуму (максимально підігріти увагу до політичного проєкту), допомога новій партії прийшла звідки не чекали – пише телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.

Зранку в стрічці фейсбука з’явилась реклама від вже нашумівшої фейсбук-спільноти “Діти Моргунова” яка спеціалізується на тролингу мера Вінниці та експрем’єра Гройсмана.

Хейтери міської влади оприлюднили свою версію: “Партію Вінничан” створив екснардеп та лідер Європейської партії Микола Катеринчук, щоб допомогти Порошенку, Гройсману та Моргунову виграти місцеві вибори у Вінницькій області.

Не менш цікавою виявилась і оперативна реакція “Партії Вінничан”.

“Вінничани” подякували “дітям Моргунова” і попросили їх збільшити бюджети на рекламу задля кращої популяризації “Партії Вінничан” та пообіцяли найближчим часом оприлюднити вичерпну інформацію про реальних засновників вінницької партії, відповісти на питання про спонсорів і т.д.

 

“В полку “батьків-засновників” Партії Вінничан прибуло.

Версії про ідеологів та засновників нашої з вами партії продовжують пробивати всі горизонти політичної фантазії місцевих політтехнологів та їх наймачів.

Спочатку нашу партію створив Порошенко, потім Гройсман, потім Офіс Президента і особисто Зеленський, потім з’явились версії, що Порошенко із Гройсманом, потім що Моргунов окремо від Гройсмана, десь навіть читали про Саакашвілі.

Тепер в “засновники” Партії Вінничан записали Катеринчука, який виконує якусь супертаємну місію у Вінниці по завданню Ющенка, Тимошенко та Гриценка.

Що тут можна сказати? Поки наш караван рухається, пишіть побільше і частіше, і обов’язково збільшуйте бюджет на рекламу, цим ви дуже допоможете популяризації “Партії Вінничан” у Вінницькій області.

Нагадуємо, що вже найближчим часом ми офіційно оприлюднимо всю інформацію про реальних засновників “Партії Вінничан”, відповімо на всі питання, що стосуються фінансів та ідеології, окреслимо нашу основну мету і завдання на місцеві вибори у Вінницькій області”.


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015 - 13:25
На «Северной петле» немецкого автодрома Нюрбургринг в субботу произошла серьезная авария, унесшая жизнь одного из зрителей. В эти выходные на легендарной трассе стартовала серия VLN Endurance Racing Championship Nürburgring. В ...

В США столкнулись 47 автомобилей: видео

16.02.2019
В США на заснеженной дороге ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...