У Вінниці присяжні не подали декларації й оштрафовані за корупцію

Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено обов’язкову участь у справах про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, відносно двох присяжних Вінницького районного суду за несвоєчасне подання без поважних щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або  місцевого самоврядування, за 2019 рік.

Згідно ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах “а” і “в” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня (а за 2019 рік – до 01.06.2020) подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. До них належать і присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді). 

Звертаю увагу, що відповідно до ст. 63 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя. Присяжні виконують обов’язки судді, визначені пунктами 1, 2, 4-6 частини сьомої статті 56 цього Закону.

За результатами розгляду справ, постановами Вінницького районного суду Вінницької області вищевказаних присяжних Вінницького районного суду визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прокурор  Дар’я Приходько

Moneyveo


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017 - 14:22
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые нардепы воспринимают как возможность проявить себя «на полях». Хотя на самом деле официально эта неделя у депутатов еще рабочая – типа работа в округах. То ...

ВСУ уничтожили ДЗОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

23.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

В Венесуэле упал огромный огненный шар: опубликовано видео

10.02.2019
У венесуэльского города Валенсия «приземлился» ...