У Вінниці поточний ремонт доріг вже виконано на 42 вулицях

У Вінниці триває традиційне весняне асфальтування доріг міста. Зараз виконується переважно поточний ремонт вулиць, оскільки епідемія короновірусу внесла свої корективи у попередні плани і видатки на капітальні ремонти значно скорочені. Разом з тим збережено фінансування проектів, які передбачають співфінансування із мешканцями. Тому з настанням сприятливих погодних умов розпочалось асфальтування доріг на вулицях із приватною забудовою. Про ці та інші роботи розповів міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу.

«У місті продовжується поточний ремонт доріг. На сьогоднішній день вже оновлено 42 вулиці, а це більше 5 тис. кв м. Зокрема, відновлено покриття на вулицях Пирогова, Салтикова-Щедріна, Ботанічній, Шептицького, Зулінського, Липовецькій, Шепеля, Гальчевського та інших. Ми будемо далі продовжувати ці роботи», – каже Сергій Моргунов. 

Попри непросту ситуацію із надходженнями до бюджету, виконуються взяті зобов’язання перед жителями приватного сектору щодо асфальтування доріг. 

«По програмі співфінансування завершили капітальний ремонт вул. Войцехівського, заасфальтовано майже 2 тис. кв м. Зараз роботи тривають на вул. Івана Огієнка», – розповів міський голова.

Також продовжується будівництво дороги по вул. Гонти (від вул. Київська до вул. Батозька). Наразі роботи виконані на 40%. 

 


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Виннице сильный пожар на заводе «Барлинек»: видео

30.01.2019 - 21:48
В одном из цехов завода “Барлинек” в Виннице около семи часов вечера начался пожар. Очевидцы сообщают, что перед возгоранием слышали хлопок. Прибывшие на место спасатели в течение часа локализовали пожар, ...

Установлен новый рекорд по сборке кубика Рубика: видео

10.03.2018
Специалист по робототехнике Бен Кац ...