У Вінниці поховали загиблого на Донбасі воїна і письменника

Сьогодні, 27 листопада, Вінниця провела у останній шлях Олександра Меньшова. Чоловік боронив Україну на Донеччині, був молодшим сержантом 22-ї окремої механізованої бригади. Загинув 17 листопада поблизу села Кліщіївка Бахмутського району.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Олександр Меньшов народився 13 березня 1977 року у Херсоні. Був письменником – автором детективних романів про альтернативну історію. На початку повномасштабної війни Олександру, його дружині та двом неповнолітнім дітям довелося стати свідками окупації рідного міста. Лише за пів року родині вдалося переїхати до Вінниці. Після чого письменник твердо вирішив вступити до Збройних сил України.

Нещодавно друком вийшла його книжка-щоденник «Я, Фокс і окупація». У ній Олександр описав жахіття, які спіткали херсонців під ворожим гнітом. На сторінках знайшли відображення факти, свідчення, а також думки, розповіді рідних та знайомих. На жаль, сам автор побачити вихід своєї книжки у світ так і не встиг…

«Олександр Меньшов був людиною честі, талановитим автором, щирим патріотом, що палав любов’ю до України та своєї сім’ї», — написали у видавництві.

«Загибель Олександра – непоправна втрата для усіх, хто його знали, читали твори чи мали можливість почути у пластунському колі, але найбільшою вона є для родини, – каже дружина полеглого Героя Людмила. – Він був найкращим батьком для наших дітей та люблячим чоловіком».

Церемонія прощання із захисником та заупокійне богослужіння відбулося у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Поховали Олександра  на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017 - 00:38
Организаторы протестов в Киеве соорудили у здания парламента палаточный городок. Вечером возле него произошли столкновения с полицией. Спровоцировало конфликт нежелание тех, кто остался в этом импровизированном лагере подчиниться требованию полиции ...