У Вінниці почали енергоаудит багатоповерхівок

Сьогодні у Вінниці стартували роботи з енергоаудиту житлових будинків. Фахівці вже провели термографічне обстеження (один з етапів проведення енергоаудиту) утепленої дев’ятиповерхівки на Київській і утепленої п’ятиповерхівки на вулиці Келецькій.

Тепловізійна зйомка дає можливість перевірити якість виконання робіт з утеплення та побачити місця, де є підвищенні тепловтрати.

Як розповідає заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, найближчим часом мають обстежити ще чотири будинки: 2 з них в районі Вишеньки і ще 2 на вулиці Київській.

“Крім термографічного обстеження фахівці обстежать системи опалення та гарячого водопостачання і враховуючи зібрані вихідні дані розрахують, скільки енергії споживають будівлі, а також виконають порівняльну характеристику з будинками без утепленого фасаду, — зазначає Андрій Очеретний. — З урахуванням того, що енергоресурси можуть суттєво подорожчати, такі заходи необхідні, аби запобігти проблемам та підвищити клас енергоефективності”.

Він також додав, що люди отримають конкретні рекомендації щодо утеплення місця найбільших тепловтрат та можливості суттєво зекономити на комунальних послугах.

Додамо, що в грудні було підбито підсумки й щодо робіт по ремонту вулиць. Кожного року у Вінниці проводять певний обсяг робіт для розвитку інфраструктури приватного сектору: прокладають мережі водопостачання та каналізації, асфальтують дороги. Роботи проводять на умовах співфінансування. Така співпраця з мешканцями триває уже понад 10 років.

Цьогоріч запланували провести капремонт на умовах співфінансування на 17 вулицях приватного сектору. Втім в рамках ініціативи “Вінничани важливі” до переліку додалися ще чотири вулиці. Загальна протяжність доріг, які оновили будівельники, складає 4590 м/п.

Директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк в підсумку зазначив, що попри складнощі та важкі умови, свої зобов’язання виконати вдалося, як і підтримати ініціативу місцевих мешканців.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ракетного удара террористов по Водяному

20.03.2017 - 22:50
Военное телевидение Украины опубликовало видео сегодняшнего обстрела российско-террористическими войсками Водяного под Мариуполем. Напомним, ВСУ отбили атаку врага, после чего «русские» стали вести огонь ракетными установками и крупнокалиберной артиллерией. У нас, ...

Появилось видео ночного боя под Авдеевкой

30.10.2017
Пресс-центр штаба АТО показал видео ...

Первый в мире электровелосипед без цепи, — Mando Footloose (видео)

17.11.2015
Концепт инновационного электрического велосипеда Mando ...