У Вінниці планують побудувати укриття для чотирьох ліцеїв

Аби налагодити повноцінне офлайн-навчання для школярів, у Вінниці планують побудувати укриття для чотирьох ліцеїв – №12, 13, 23 і 30. Передбачається, що для цього використають новий формат захисних споруд.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«За цей навчальний рік ми зробили колосальну роботу, щоб якомога більше учнів могли сісти за парти. Коштом міського бюджету ми капітально відремонтували 24 укриття в ліцеях. Ще в чотирьох закладах відбувся поточний ремонт», — зазначив він.

Але з 44 ліцеїв вінницької громади 14 не мають власних укриттів.

«Часто обладнувати підвальні приміщення не дозволяють ґрунтові води, які знаходяться близько до поверхні. Щоб вирішити це питання на останній сесії міської ради прийняли рішення будувати стаціонарні укриття», — повідомив очільник міста.

Які саме вони будуть, за його словами, визначатимуть проєктанти, але споруди будуть відповідати всім нормам безпеки, матимуть відповідну товщину стін, необхідну кількість запасних виходів, систему вентиляції…

Наразі розпочалась розробка проектно-кошторисної документації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Александрия удачно сыграла в Лиге Европы с БАТЭ: видео голов

17.08.2017 - 22:21
«Александрия» на выезде сыграла в результативную ничью 1:1 с белорусским БАТЭ в первом матче за выход в групповой турнир Лиги Европы. Как ни старались хозяева во втором тайме вырвать победу, ...

Появилось видео падения истребителя МиГ-23 в Турции

05.03.2017
Сирийский военный самолет МиГ-23 4 ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...