У Вінниці неповнолітній керував авто з підробленим водійським посвідченням

Останнім часом у Вінниці почастішали випадки використання особами, що керують транспортними засобами, підроблених водійських посвідчень.

Так, Вінницькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального правопорушення щодо Л., який будучи неповнолітнім, вирішив скоріше розпочати користуватись перевагами «дорослого життя». Тому організував підроблення водійського посвідчення на власне ім’я, щоб в ньому було вказано більш ранній рік народження, та активно його використовував в подальшому при керуванні автомобілем.

В березні цього року будучи зупиненим працівниками патрульної поліції і знаючи, що наявне у нього посвідчення водія несправжнє, та права на керування автомобілем він ще не мав в силу свого неповноліття, надав його для підтвердження права керування транспортним засобом.

Наразі досудове розслідування триває та вирішується питання про оголошення підозри неповнолітньому «водієві».


 
gnezdo
Видеобаннер SAPE RTB
НовостиМира
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017 - 12:38
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» аргентинского футбола, вратарь молодежной сборной страны и клуба «Бока Хуниорс» 20-летний Аксель Вернер. Его ворота поразили с 60-метровой дистанции… В Буэнос-Айресе на Вернера возлагают большие надежды. ...

Жесткая блокада подобралась к Горловке: видео

12.02.2017
У Торецка заблокировали одну из ...