У Вінниці неповнолітній керував авто з підробленим водійським посвідченням

Останнім часом у Вінниці почастішали випадки використання особами, що керують транспортними засобами, підроблених водійських посвідчень.

Так, Вінницькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального правопорушення щодо Л., який будучи неповнолітнім, вирішив скоріше розпочати користуватись перевагами «дорослого життя». Тому організував підроблення водійського посвідчення на власне ім’я, щоб в ньому було вказано більш ранній рік народження, та активно його використовував в подальшому при керуванні автомобілем.

В березні цього року будучи зупиненим працівниками патрульної поліції і знаючи, що наявне у нього посвідчення водія несправжнє, та права на керування автомобілем він ще не мав в силу свого неповноліття, надав його для підтвердження права керування транспортним засобом.

Наразі досудове розслідування триває та вирішується питання про оголошення підозри неповнолітньому «водієві».


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео столкновения поезда с электричкой в Москве

09.04.2017 - 03:04
Из-за пьяного, который переходил ЖД-пути в Москве произошла жуткая авария. Столкнулись электричка и поезд сообщением Москва – Брест. Локомотив поезда поврежден, один из вагонов электрички частично сошел с рельсов. По ...

Собачий хоровод вокруг миски с молоком

27.10.2015
Даже щенки понимают, что сервировка ...