У Вінниці на маршрути вийшли польські тролейбуси «Solaris»

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов оглянув тролейбуси «Solaris Trollino 12», які були закуплені в польському Любліні для заміни застарілих та енергозатратних радянських ЗіУ-9.

І сьогодні перші 10 тролейбусів вже відпрацювали перший день на найбільш завантажених маршрутах міста.

Міський голова Сергій Моргунов наголосив, що наразі важливо здійснювати заміну застарілих ще радянських тролейбусів на сучасні й енергоощадні.

«Сьогодні біля 70 тролейбусів ЗіУ виходить на лінію кожен день. Так, вони пройшли капітально-відновлювальний ремонт, але це вже ті тролейбуси, яким фактично 40-50 років. І звичайно, скільки б не робили цих ремонтів, але цей транспорт вже і морально, і технічно застарів. Тому було прийнято рішення, закупити вживані, але сучасні тролейбуси паралельно з тим, що ми продовжуємо робити свої тролейбуси «VinLine» на базі нашого тролейбусного депо (таких тролейбусів вже зроблено 16), – зазначив Сергій Моргунов. – Тож, коли оголосили тендер на закупівлю, була пропозиція по «Solaris». Якість та комфорт цих тролейбусів на порядок вища, ніж у ЗіУ, які фактично і вичерпали свій ресурс. Тому я думаю, що ці «Solaris» при належній експлуатації будуть служити вінничанам і нашому місту досить довгий час. Маємо наміри шукати в Європі на ринку аналогічний транспорт для того, щоб забезпечити потреби мешканців. Попри війну, маємо робити усе, щоб місто жило і працювало на перемогу».

Сергій Моргунов додав, що серед пріоритетів міської команди — замінити всі ЗіУ на більш сучасні та енергоощадні тролейбуси, які мають підвищену комфортність.

Загалом, у рамках модернізації тролейбусного парку, Вінниця закупила 20 тролейбусів «Solaris Trollino 12» 2011-2012 років випуску. Тролейбуси мають низькопідлоговий кузов, виготовлений з високоміцної сталі, що робить його стійким до корозії. Загальна пасажиромісткість – 96 пасажирів. Також тролейбуси обладнані пандусами та місцями для людей на візках та батьків з дитячими візочками.

У Вінницькій транспортній компанії зазначають, що перед випуском на маршрути тролейбуси відремонтували, встановили валідатори та перефарбували у традиційні кольори вінницького електротранспорту.

«При виробництві цих тролейбусів використовуються сучасні матеріали, дуже прискіпливий контроль за якістю. У цих тролейбусів в кабіні водія є кондиціонер, клімат-контроль, опалення й примусова вентиляція пасажирського салону, – зазначає виконувач обов’язків директора Вінницької транспортної компанії Олександр Нечаєв. – Ці тролейбуси прийшли до нас в задовільному стані, ми провели певні регламентні роботи, технічний огляд, ремонт тих вузлів й агрегатів, яких потребував кожен тролейбус».

Директор департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Андрій Сорокін зазначає, що ці тролейбуси будуть здійснювати пасажироперевезення на найбільш завантажених маршрутах.

«Наразі нам важливо забезпечити якісне пасажироперевезення на всіх маршрутах, – зазначає Андрій Сорокін. – Перші 10 тролейбусів будуть виходити в першу чергу на три найбільш завантажені маршрути: №3, №4 та №5. Наступні тролейбуси будуть розділені на маршрути в залежності від пасажиропотоку».

Що стосується тролейбусів «VinLinе». Нагадаємо, що нова модифікація у порівнянні з попередніми отримала більш привабливий екстер’єр, має кращу обробку від корозії, покращений інтер’єр салону, більш утеплений, має поліпшені системи вентиляції та обігріву.

Завдяки наявності акумуляторів VinLine має запас ходу 20 км. без приєднання до електролінії: може працювати як тролейбус і як електробус. Як і в попередніх моделях цієї серії салон пристосований для маломобільних людей, є система нахилу кузова, що зручно для посадки/висадки пасажирів. Енергозберігаюча машина — здатна економити 30-40% електроенергії. Комплектуючі – європейського виробництва, а електронна система керування двигунами – вітчизняного.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Оживление мертворожденного младенца — видео, которое разрывает душу (видео)

29.01.2016 - 19:09
Человеческая жизнь бесценна. Но порою ее не ценят. То же, что сделала акушер на видео, предлагаемом вашему вниманию, просто выворачивает душу наизнанку. В конце на глаза у зрителя наворачиваются слезы. ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

На Винничине начальник колонии угодил в ДТП: видео

14.07.2017
Вечером 13 июля неподалеку от ...

На Закарпатье из двух гранатометов обстреляли дом генерала милиции Варцабы: видео

28.01.2017
Чрезвычайное происшествие в Закарпатской области. ...