У Вінниці на деяких вулицях тимчасово відключать газ, світло і воду

Сьогодні у Вінниці на деяких ділянках мереж відбуватимуться планові ремонтні роботи. В зв’язку з цим на деяких вулицях буде відключено водопостачання, на інших — світло, а ще на інших — газ.

Нижче приводимо перелік вулиць, де виникнуть незручності. 

«Так, бригади КП «Вінницяоблводоканал» усувають наслідки пошкоджень зовнішньої мережі на вулицях Чехова та Кропивницького, 17. Подачу послуги відновлять одразу по завершенні робіт», — повідомила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Щодо «Вінницьких міських електромереж», то його працівники ремонтуватимуть трансформаторні підстанції та повітряні лінії на вулицях Синьоводська, Маріупольська, Матросова, Богомольця, Нахімова, Глінки, Я. Шепеля, Я. Гальчевського, Аграрна, пров. Добрий, Пирогова, Корольова, О. Гончара, Волошкова, Учительська, Немировича-Данченка, Яблунева, О. Пчілки. У зв’язку із цим можливі тимчасові відключення світла.

А в АТ «Вінницягаз» повідомили про проведення планових ремонтних робіт із модернізації шафових газорегулюючих пунктів. На час проведення робіт з 15:00 год. 27 червня по 17:00 год. 30 червня буде тимчасово призупинено газопостачання на вулицях П. Мирного, М. Заньковецької, пров. М. Заньковецької, Черняховського, 1-й та 2-й провулки Черняховського, 1-й та 2-й проїзди Черняховського, пров. Прибузький, 2-й проїзд Енергетиків, Карбишева, пров. Карбишева, 1-й, 2-й, 3-й провулки Карбишева та Яблунева.

Наразі мешканців будинків та квартир на цих вулицях просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами відразу після припинення газопостачання та на момент пуску газу, щоб забезпечити доступ до них працівникам АТ «Вінницягаз».

Водночас на підприємстві наголошують, що з метою безпеки, відновлення подачі послуги буде здійснюватися лише в присутності господарів осель.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Також відмітимо, що іноді комунальники складають графіки своїх робіт не дуже виважено. Наприклад, енергетики можуть проводити планову порізку дерев, відключивши конкретну вулицю від світла, а через день-два чинити планово трансформатор й знов позбавити ту саму вулицю електрики.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016 - 02:52
Всемирно известная шведская группа ABBA, распавшаяся в 1982 году, воссоединилась ради единичного концерта в Стокгольме, Швеция, знаменующего собой пятидесятилетний юбилей музыкального коллектива, сообщает Expressen.  Агнета Фельтског, Бьорн Ульвеус, Бенни Андерссон ...

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...