У Вінниці на базі «Муніципальної варти» створюють мобільно-вогневу групу
Після того як уряд дав «зелене світло» новому механізму співпраці між місцевою владою та військовими, українські громади отримали змогу самостійно формувати підрозділи, здатні протидіяти ударам Shahed по критично важливих об’єктах.
Вінниця вже скористалася цією можливістю: у місті на базі КП «Муніципальна варта» розпочали створення власної мобільно-вогневої групи. Про це міський голова Сергій Моргунов повідомив під час сесії 28 листопада.
За словами мера, йдеться не про звичайні мобільні розрахунки з кулеметним озброєнням. Новостворена група включатиме також операторів безпілотників, які залучатимуться до виявлення та ураження ворожих дронів у координації зі Збройними силами України. Такий формат взаємодії має зміцнити систему прикриття критичної інфраструктури міста.
У «Муніципальній варті» підтвердили, що вже сформовано перший підрозділ, який проходить необхідну підготовку перед початком чергувань.
Подпишитесь на новости
























