У Вінниці можна безкоштовно вакцинувати домашніх тварин від сказу

Затвердили графік роботи виїзних бригад у квартальних комітетах Вінниці

Минулого тижня у Вінниці вирішили посилити заходи щодо боротьби зі сказом. Зокрема, розробили графік щеплень домашніх тварин у квартальних комітетах міста. Їх здійснює виїзна бригада з вакцинації Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Графік щеплень, розроблений квартальними комітетами Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці:

  • 9 квітня – з 10:00 до 16:00 квартальні комітети «Лівобережний» і «Царина», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Синьоводська, 138 (Центр матері та дитини);
  • 13 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Добробут», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою пл. Шкільна, 1;
  • 18 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Лугова, 1;
  • 20 квітня – з 10:00 до 13:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою Л. Лук’яненка, 33 (біля магазину «Мрія»).

Графік щеплень доповнюватимуть що два тижні. За оновленнями слідкуйте на Facebook-сторінці Асоціація органів самоорганізації населення м.Вінниця.

6 та 7 квітня вже провели вакцинацію домашніх тварин у квартальному комітеті «Сабарів». Щепили близько 250 тварин. Також минулого тижня вакцинували понад 500 домашніх тварин у мікрорайоні Бучми.

Вакцинацію домашніх тварин наразі проводять безкоштовно. Виїзна бригада складається з двох фахівців, які щеплюють тварин вакциною «Рабістар».

Нагадаємо, профілактичне щеплення тварин від сказу потрібно робити раз на рік.

Як відомо, наприкінці березня у Вінниці – вперше за багато років – зафіксували випадок сказу у собаки, а також доволі велику кількість постраждалих через укуси. Зокрема, протягом лише одного дня пес покусав десятьох вінничан.

29 березня у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області були змушені офіційно підтвердити не тільки зростання випадків захворювання тварин на сказ, а й факт. Так, 27 березня у Вінниці (мікрорайон Малі хутори) зафіксували захворювання безпритульного собаки на сказ. За результатами розслідування фахівців стало відомо, що хвора тварина травмувала 15 осіб.

5 квітня, гендиректор ДУ «Вінницький обласний центр контролю і профілактики хвороб» Ігор Матковський повідомив, що десять людей постраждали від собаки за «один раз».

«Одна собака покусала 6 дітей і 4 дорослих. Десять людей за один раз. Потім ця собака загинула і на розтині в неї був підтверджений сказ», – розповів керівник установи.

За його словами, всі постраждалі отримують сироватки. Її є в достатній кількості. Препарати замовляють з урахуванням підвищеної потреби. Зважаючи на складну епідситуацію, Ігор Матковський радить при підозрах на захворювання тварини, яка скоїла напад, звертатися за допомогою. Кількість постраждалих може збільшуватися.

«На минулому тижні було 17 таких випадків, 17 звернень за один тиждень», – наголосив тоді Ігор Матковський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вскрылись шокирующие детали перестрелки полицейских в Княжичах: видео

07.12.2016 - 11:19
Водитель полиции охраны рассказал, что в Княжичах первыми стреляли КОРДовцы Пока Генпрокуратура занимается расследованием смерти пяти полицейских в Княжичах, журналисты самостоятельно опрашивают участников этой жуткой трагедии. Водитель полиции охраны Валентин ...

В Турции персонал гостиницы избил российских туристов: видео

27.09.2017
Турецкие курорты российские туристы любят ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...