У Вінниці лікарню імені Пирогова замість Жупанова очолив Паненко

Час невблаганний… Здавалось, ще вчора Олександр Жупанов очолив Вінницьку станцію швидкої допомоги… Молодий, завзятий і професійний керівник не залишився непоміченним… І ось він вже керує всією медициною області.

За крісло Жупанов ніколи не тримався. Коли президентом став Янукович, Олександр Борисович не став чиплятися за посаду, а написав заяву про звільнення. А потім була праця у лікарні-флагмані Вінниччини — у Пироговці. 

А сьогодні він сказав слова подяки колективу і пішов. На чолі лікарні став інший фахівець і талановитий організатор Василь Паненко, який керував теж дуже великим і складним закладом — обласною дитячою лікарнею.

Представив Паненка колективу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова голова облради Соколовий.

– Всі ми добре знаємо Василя Васильовича і бажаємо йому успіху в роботі, – сказав Вячеслав Соколовий. – Переконаний, що новий керівник разом з колективом продовжуватимуть добрі традиції та запроваджуватимуть нові підходи в роботі  лікарні. Професійності й наполегливості у Василя Васильовича вистачить, щоб заклад розвивався.

Голова обласної Ради також подякував Олександру Жупанову за багаторічну віддану працю на посаді директора обласної клінічної лікарні.

– Велика подяка Вам, Олександре Борисовичу, від обласної Ради і від обласної військової адміністрації як найкращому керівникові медичного закладу, – сказав Вячеслав Соколовий. – Лікарню ми підтримували, підтримуємо і будемо підтримувати. Перемоги нам усім!

Олександр Жупанов, у свою чергу, подякував медичному колективу обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова, з яким він пропрацював понад 12 років.

– Сьогодні лікарня – найкраща у Вінницькій області. Недарма сюди приїжджають усі міністри. У нас укладено 17 пакетів з НСЗУ. Ми вступаємо в новий рік захищеними, – сказав Олександр Жупанов. – Головне наше завдання – надання якісної медичної допомоги. Я щиро вдячний вам, адже наша лікарня – лікарня №1 у Вінницькій області.

Василь Паненко відзначив професійність колективу медичного закладу.

– Я не перший рік знаю, як ви працюєте, що ви робите, наскільки важка і важлива ваша праця. Мета у нас одна – підтримувати те, що у нас є, щоб лікарня була найкращою в Україні. І вона такою буде – з таким колективом по-іншому бути не може. Завдання теж у нас єдине – це якісна медична допомога населенню Вінницької області, – сказав Василь Паненко. – Дякую обласній державній адміністрації, обласній Раді та голові обласної Ради за високу довіру. Із вашою підтримкою ми виконаємо усі ті завдання, які поставлені перед лікарнею і особисто переді мною.

Василь Паненко закінчив Вінницький медичний інститут ім. М. І. Пирогова та Київську національну академію внутрішніх справ. Працював дитячим лікарем-хірургом у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні. Із 2014 по 2022 рік – директор комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине спецназ полиции штурмом взял дом с раненым преступником: видео, фото

19.04.2018 - 00:28
В селе Вербка Винницкой области Нацполиция провела блестящую операцию по задержанию преступника, который взял в заложники свою жену. Когда полиции удалось вывести женщину из дому, пьяный и вооруженный ружьем мужчина ...

Под Донецком с утра бои. У ДНР потери в технике: видео

09.05.2017
Вчерашние вечерние сообщения местных жителей ...

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный ...

Бессмертный раскрыл секрет Порошенко: видео

20.07.2017
Чрезвычайный и полномочный посол Роман ...