У Вінниці грабіжника затримали на «гарячому»

Вироком Вінницького міського суду його засуджено до покарання у виді 6 років позбавлення волі

Вінницькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження про обвинувачення  Н. у вчиненні грабежу та низки крадіжок із квартир жителів міста Вінниці.

В ході слідства встановлено, що злочинець, підбираючи ключі від вхідних дверей, проникав до квартир, звідки викрадав грошові кошти, мобільні телефони, планшети, ноутбуки  та інше майно, а в подальшому викраде збував до ломбардів.

Крім того, одного весняного дня Н. проник до квартири потерпілої Б. та заволодів її грошима і технікою, однак, коли обвинувачений намагався залишити приміщення, його було викрито малолітнім сином потерпілої.

Проте, Н. продовжив свої злочинні дії та з місця скоєння злочину зник.

Дії  Н. кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно та поєднане з проникненням у житло, та за ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно та поєднаний з проникненням у житло.

Одразу після скоєння злочину Н. затримано. За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури його взято під варту, а кримінальне провадження в стислі терміни скеровано до суду.

Наразі вироком Вінницького міського суду Н. засуджено до покарання у виді 6 років позбавлення волі.

Отже, щоб вберегти своє помешкання від крадіжок, пам’ятайте, що злодії обирають поменше роботи. Їм потрібно робити все швидко, інакше є шанс бути поміченим. Ускладнити задачу проникнення можна подвійними дверима або складними замками. Комбінація двері з кількома замками відіб’є охоту грабувати будинок.

Також, грабіжники залишають спеціальні мітки, за допомогою яких вони орієнтуються, яку квартиру обчищати наступну. Підозрілі палички, сірники, малюнки – прибирайте і витирайте. Оглядайте замок, якщо він подряпаний, є ймовірність, що його намагалися відкрити.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
О. Александрова


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

По Савченко есть шокирующее видео, – Луценко

19.03.2018 - 21:22
Представитель президента в Верховной Раде Ирина Луценко рассказала в кулуарах парламента, что в четверг будет рассматриваться представление генпрокурора о снятии неприкосновенности, задержании и аресте Надежды Савченко. Также Ирина Луценко анонсировала ...

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018
Забавную историю в соцсетях рассказали ...

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017
Пресс-центр штаба АТО разместил у ...