У Вінниці двоє грабіжників вдарили чоловіка цеглиною і відібрали гроші

Вінницькою окружною прокуратурою в січні 2022 направлено на розгляд  до Вінницького міського суду обвинувальний акт відносно двох раніше неодноразово судимих вінничан, які заволоділи чужим майном шляхом вчинення розбійного нападу.

Так, 35-річний та 39-річний жителі міста Вінниці, які вели бродяжницький спосіб життя та знаходились в стані алкогольного сп’яніння, в обідню пору доби помітили неподалік вулиці Чехова, що в м. Віннниці, 29-річного вінничанина, який розмовляв по мобільному телефону. У нападників виник умисел заволодіти майном потерпілого.

Підійшовши ззаду до чоловіка, один із нападників вдарив його шматком знайденої цеглини по голові, внаслідок чого той впав, а інший нападник, діставши кишеньковий ніж, приставив його до шиї потерпілого та розпочав вимагати віддати всі належні йому речі. В подальшому, нанісши потерпілому близько 10 ударів ногами, зловмисники заволоділи мобільним телефоном, а також рюкзаком з технікою та грішми в сумі 400 доларів США та 3500 грн., після чого разом з викраденим залишили місце вчинення кримінального правопорушення.

Через незначний час після цього нападу органами поліції було встановлено осіб зловмисників. Ними виявилися жителі Вінниці, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок. Нападників затримано через декілька годин після нападу, в той момент, коли вони намагалися збути викрадене своєму знайомому. Відносно них обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

В подальшому Вінницькою окружною прокуратурою ініціюватиметься призначення нападникам покарання у виді позбавлення волі.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури Вінницької області Ірина ШЕЛІХОВСЬКА

 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Венера накрыла Юпитер: появилось видео парада планет

13.11.2017 - 09:22
Сегодня в шесть утра на небе можно было наблюдать редкое явление слияния двух планет — Венеры и Юпитера. Их траектории прошли настолько близко друг к другу, что с Земли это ...