У Вінниці батько з пістолетом напав на свою доньку

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно громадянина, який у стані алкогольного сп’яніння, зустрівши свою дочку з двомісячною онучкою у дворі будинку, не зміг знайти з нею спільної мови.

Вінничанин, побачивши свою дочку, з якою і раніше неодноразово вчиняв сварки, знову почав конфлікт. Під час нього, розуміючи, що він знаходиться у людному місці, дістав з кишені пневматичний пістолет і, направивши його в область тулуба дочки, почав натискати на спусковий гачок, при цьому погрожуючи вбивством. Незважаючи на спроби дівчини втікти, батько-зловмисник почав наздоганяти її та продовжував погрожувати пістолетом. Як тільки потерпілій вдалось забігти в під’їзд даного будинку та зачинити за собою вхідні двері, чоловік припинив свої хуліганські дії.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 4 ст. 296 КК України, за вказаний злочин йому може бути призначено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Т. Мішеніна


 
luckyads


Загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015 - 19:32
После такого сборная Украины обязана была обыгрывать Словению. Так и получилось. Результат матча – 2:0 в пользу Украины… (смотрите видео). Чтобы попасть летом следующего года на Чемпионат Европы во Франции, ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...