У Венеції пересихають канали

Канали Венеції пересихають через відлив та відсутність дощів. Про це сьогодні повідомила газета The Guardian.

Місто, де повені зазвичай є основною проблемою, зіткнулося з надзвичайно низькими припливами, через які водні таксі не можуть переміщатися деякими з його знаменитих каналів.

Наголошується, що Італія може зіткнутися з новою посухою, оскільки в Альпах випало менше половини звичайної кількості снігу.

Екологічна група Legambiente заявила, що італійські річки та озера страждають від гострої нестачі води. Найдовша річка Італії По, яка тече від Альп на північному заході до Адріатичного моря, має на 61% менше води, ніж у цей час року.

«В останні два тижні в Європі панує антициклон, у багатьох країнах спостерігаються температури, характерні для кінця весни. Проте останні прогнози погоди вказують на те, що найближчими днями в Альпах випадуть такі необхідні опади», — наголосило видання.

Нагадаємо, в червні 2020 року була протилежна проблема. Тоді близько чверті острівної території італійської Венеції було затоплено внаслідок аномального припливу. Подібне піднесення води траплялося лише двічі за останні 20 років. Рівень води в місті подекуди досяг позначки 116 см, що є третім за величиною показником для цього місяця за всю історію. Підтоплено і площу Святого Марка, яку називають «серцем» Венеції.

У Венеціанському агентстві з моніторингу моря припускали, що аномальний приплив викликаний штормом в Атлантиці, який спровокував сильні вітри та дощі на півночі Італії. У результаті піднявся рівень Адріатики.

Уточнимо, найвищий приплив у червні був зареєстрований у Венеції у 2002 році, коли рівень води досягав позначки 121 см, а у червні 2016 року – 117 см. У листопаді 2019-го року місто страждало від найбільшої повені за останні 50 років. Рівень води піднявся тоді до позначки 187 см.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Карпаты» и «Динамо» расписали четвертую ничью в 14 туре чемпионата: видео голов

29.10.2017 - 21:31
Сегодня «Карпаты» в рамках 14-тура чемпионата принимали киевское «Динамо».  Подопечные Хацкевича после вчерашней осечки «Шахтера» в поединке со «Сталью» из Каменского (1:1) получили возможность сократить отставание от горняков до 5 ...

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017
Через пять дней после нокаута ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...