У України закінчуються ресурси для ППО, – The Washington Post

Україна до 23 травня нібито повністю вичерпає можливості забезпечення ППО середньої дальності. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на злиті «таємні документи Пентагону».

Зазначається, що відповідний аналіз ситуації проводився у період із кінця лютого до початку березня поточного року. У Пентагоні заявили, що система ППО України залишається основним пріоритетом для США щодо допомоги Києву.

«Можливості забезпечення ППО середньої дальності для захисту будуть повністю вичерпані до 23 травня», — пише видання.

Також повідомляється, що Україна може витримати ще дві-три хвилі ударів.

Це досить дивне повідомлення, адже, щоб таке заявляти з прив’язкою до конкретної дати, треба знати скільки ракет і дронів використає Росія протягом кожного наступного дня. Щоб можно було скласти і зрозуміти, на скільки днів у ЗСУ ще вистачить снарядів до ППО.

Більше того, треба знати, скільки влучних пjстрілів зроблять наші ракетні або зенітні комплекси ППО. По-треттє, необхідно володіти інформацією про загальні запаси снарядів в Україні. З цих трьох цифр західні спецслужби можуть знати лише останню. А тому, повторимося, заява про запаси «до 23 травня» здається абсурдною.

Більше того, США регулярно надають Україні пакети з військовою допомогою, в яких зачасту є снаряди в тому числі для систем ППО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015 - 11:47
Компания Google назначила руководителя направления по разработке беспилотных автомобилей. Им стал бывший топ-менеджер Hyundai Джон Крафчик. Google выделила направление по разработке автомобилей-роботов в отдельную структурную единицу и назначила ее директором бывшего ...

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016
Всемирно известная шведская группа ABBA, ...