У Туреччині після землетрусів знесуть місто і відбудують заново

Місто Нурдагі в турецькій провінції Газіантеп, яке сильно постраждало від землетрусу, повністю знесуть і відбудують заново. Про це повідомляє турецький телеканал NTV.

Виконуючий обов’язки губернатора Осман Білгін розповів, що пошуково-рятувальні роботи в районах завалів тривають. Через 160 годин після землетрусу 18-річний хлопець був врятований живим з-під завалів багатоквартирного будинку.

«Всі наші команди працюють разом. Всі наші команди роблять великий внесок. Тривають пошуково-рятувальні роботи під завалами в останніх 8 будинках в Нурдаґі», — сказав Білгін.

Він заявив, що Нурдагі буде повністю знесений і відбудований заново. «У нас є дім. Він буде відбудований», — сказав губернатор.

Нурдагі знаходиться в 45 км на захід від міста Газіантеп, там проживали понад 40 тисяч осіб. Землетрус магнітудою 7,8 стався 6 лютого в 6,5 км від міста.

11 лютого повідомлялось, що у турецькому місті Нургаді витягли з-під завалів живу вагітну жінку. Вона була там 115 годин. Про це повідомляло агентство Anadolu.

Захід Кая врятували в районі Нургаді. Жінка одна з небагатьох людей, які вижили навіть попри те, що минуло багато часу, на вулиці зимова погода. Крім того, у Кахраманмараші за 122 години витягли з-під завалів живу 70-річну жінку. Також у Нургаді врятували дев’ятирічну дівчинку. Вона була під завалами 108 годин. Втім, рідні її загинули.

Як повідомлялося, у постраждалих турецьких містах рятувальники ще продовжують знаходити під завалами людей, яким пощастило вижити після тижня під завалами. 

На цей час у Туреччині підтвердили загибель понад 31 тисячі людей. Разом із загиблими у Сирії, лише підтверджених смертей внаслідок землетрусу вже понад 35 тисяч. В ООН допускають, що під завалами може бути ще стільки ж людей. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае 116 экскаваторов за одну ночь снесли огромную автоэстакаду

19.09.2016 - 20:45
Строители в городе Наньчан на востоке Китае задействовали 116 экскаваторов, чтобы оперативно сравнять с землей построенный 24 года назад путепровод. Об этом сообщает autoua.net. Объект, помимо прочего является частью крупной ...

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016
Вопиющий случай жестокого обращения с ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...