У Туреччині на зборах побилися українські та російські футболісти

В турецькому готелі «Royal Seginus» сталася драка між гравцями українського футбольного клубу «Минай» та російського «Шинника».

За однією з версій, український гравець зробив зауваження російському, який був під мухою і хамив персоналу готеля. Останній відмовився вибачатися і був побитий. Після цього він привів інших гравців і сталася масова драка, в якій знову ж таки більше відхопили ярославці.

«Побутова ситуація призвела до конфлікту. Один з українських футболістів зробив зауваження росіянину, який некоректно поводив себе по відношенню до персоналу готелю. Росіянин був випивший і відверто хамив. Росіянин не став вибачатись і його просто прибив футболіст «Миная». Потім оркостанець привів одноклубників розбиратись до представників Миная. І ця розмова знову ж призвела до бійки. Перемога Миная! Бійка відбувалась під музику «Допоможе ЗСУ!» Вранці в готелі на обличчя росіян видно сліди вчорашнього бою», — футбольний журналіст Роман Бебех у twitter.

Керівництво російського клубу звинувачує адміністрацію готеля, яка розмістили українську команду вже після того, як тут була бронь «Шинника». 

В принципі, слушне запитання — навіщо дві команди з воюючих країн погодились взяти до одного готелю? Але ще краще було б розуміти, навіщо Турція продовжує взагалі такі контакти з РФ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Агент ФСБ рассказал об убийстве военного в Украине и существовании расстрельного списка: видео

24.01.2017 - 19:32
Детали покушения на нардепа Антона Геращенко продолжают бурно обсуждаться экспертами и обычными людьми. Между тем СБУ нашла «российский след» в деле убийства осенью прошлого года атошника в Ровно. В этом ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не ...

«Реал» проиграл «Ювентусу» и вышел в полуфинал Лиги чемпионов: видео

12.04.2018
Таких невероятных четвертьфиналов в Лиге ...