У Троїцькому пролунали вибухи на залізниці

Минулої ночі «бавовна» завітала до окупованого районного центру Троїцьке на самій півночі Луганської області. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Вночі були прильоти по залізниці».

Також він вказує, що ввечері п’ятого червня про «прильоти» писали мешканці сусідніх окупованих міст в південно-західній частині Луганщини – Кадіївки (Стаханов), Брянки і Голубівки (Кіровськ). 

А вчора вранці «бавовна» завітала і до Новоайдару: «Приблизно о 7.10 ранку було відпрацьовано по місцям дислокації орків».

Тим часом блогер і український патріот «Necro Mancer» в соціальних мережах прихильників «руського миру» знайшов інформацію про наслідки однієї з таких «бавовн»: ліквідовано дев’ять інтервентів з першої саперної бригади ЗС РФ, яка дислокується в Муромі Володимирівської області. Дивись скрін.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016 - 14:04
Со ссылкой на турецкое издание Harriyet российские издания заявили о «блокировании» 7 тысячами военнослужащих военной базы НАТО вблизи Аданы еще поздно вечером 30 июля. Чтобы несколько разрядить ситуацию министр по ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...