У Токмаку підірвали російську військову техніку

Російські загарбники з 58-ої армії укріплюють оборону окупованого міста Токмак Запорізької області додатковими блокпостами, окопами та протитанковим укріпленнями.

Про це в сьогоднішньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку заявило міністерство оборони Великобританії: «Токмак готуються зробити стрижнем другої головної лінії оборони Росії».

Відстань між містом і найближчою вільною територією (проривний плацдарм ЗСУ південніше Оріхова) менше двадцяти кілометрів (десь 16…). Попри те, що за час літньо-осіннього контрнаступу ЗСУ просунулися вглиб «лише» на п’ять кілометрів, окупанти, схоже, всерйоз ставляться до наших можливостей.

Нагадаємо, американський Інститут вивчення війни у своєму останньому звіті зазначив, що загарбники перекидають на цю ділянку фронту самі боєздатні підрозділи.

Тим часом, міський голова Мелітополя Іван Федоров стверджує, що до Токмака дедалі частіше навідується «бавовна». Зокрема, вчора ввечері прильоти сталися по місцю розташування військової техніки на околиці міста.

Вірогідно, через це окупанти евакуювали з міста до Мелітополя «паспортний стіл» і ФСБ. Однак, Іван Федоров застерігає від «шапкозакидництва»: «На жаль, говорити про те, що окупанти готують «жест доброї волі», не варто».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017 - 12:38
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» аргентинского футбола, вратарь молодежной сборной страны и клуба «Бока Хуниорс» 20-летний Аксель Вернер. Его ворота поразили с 60-метровой дистанции… В Буэнос-Айресе на Вернера возлагают большие надежды. ...

«Динамо» сенсационно одолело «Шахтер»: видео

14.04.2018
В Харькове киевское «Динамо» 14 ...