У США скасували запуск ракети з військовими супутниками за 3 секунди до старту

З невідомих причин запуск ракети Falcon 9 із супутниками Міністерства оборони США скасували. Сталося це за три секунди до старту. Інформацію оприлюднила компанія SpaceX.

Запуск перенесено на 31 березня. Повторну спробу буде зроблено на базі американських космічних сил Ванденберг у Каліфорнії.

Ракета має вивести на орбіту 10 космічних апаратів нової системи попередження про ракетний напад (СПРН).

До групи апаратів входять два супутники виявлення та відстеження запусків гіперзвукових і балістичних ракет, оснащених інфрачервоними датчиками з широким полем огляду, та вісім супутників лазерного зв’язку, маршрутизації даних, навігації та резервної системи управління.

Нагадаємо, 26 січня ракета-носій Falcon 9 успішно вивела на орбіту чергову партію із 56-ти міні-супутників інтернет-системи Starlink.  Запуск відбувся зі стартового комплексу на мисі Канаверал у Флориді.

Через 19 хвилин після старту супутники Starlink відокремилися від другого ступеня ракети і вийшли на штатну орбіту.

Перший багаторазовий ступінь ракети-носія, який використовувався вже вдев’яте, через дев’ять хвилин здійснив вертикальну керовану посадку на морську платформу в Атлантиці. Крім того, спеціальне рятувальне судно SpaceX мало підняти з води дві стулки обтічника головної частини ракети, які після відділення спускалися на парашутах.

Повторне використання обтічника дозволяє заощаджувати компанії SpaceX до шести мільйонів доларів під час запусків.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

200-килограммовый крокодил уже 20 лет живет в индонезийской семье, – фото, видео

07.02.2018 - 17:30
В 1997 году 41-летний Мухаммед Айван из Западной Явы, Индонезия, всего за 2 доллара купил новорожденного гребнистого крокодила, которого поймали рыбаки. Малыша он назвал Коджек и отнес домой. С тех ...

Виртуоз на фуре чудом ушел от столкновения (видео)

04.11.2015
Водитель фуры сумел вовремя заметить ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...